Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Mahsun Kırmızıgül seyahat için bindiği dolmuşta konser verdi

Mavi Kadın>Magazin>Mahsun Kırmızıgül seyahat için bindiği dolmuşta konser verdi

Tüm yazı konserlerle dolduran ve son olarak hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle uzun zamandır Alaçatı Günay'da art arda sahne alan Mahsun Kırmızıgül, Alaçatı'da konser sonrası evinin yolunu tuttu ancak taksi bulamayan Kırmızıgül, dolmuşa bindi ve hayranlarına kısa bir konser verdi.

Müzik alanında olduğu kadar yönetmenlik kariyeriyle de tanınan Mahsun Kırmızıgül, en son olarak Prestij Meselesi adlı filmini seyircilerle buluşturmuştu ancak deprem felaketi nedeniyle filmini vizyondan kaldırmak zorunda kalan Kırmızıgül, daha sonra tekrar sinemaseverlerle buluşturmuştu fakat projenin yönetmeni olan ünlü isim, beklenen ilgiyi elde edemedi. Müzik teması etrafında gelişen hikayelerin anlatıldığı bu proje sonrası yoğun bir dönem geçiren Kırmızıgül, şimdilerde her günü tam kapasite dolu olan Alaçatı'da bir mekanda sahneye çıkıyor. 

ALAÇATI'DA TAKSİ BULAMADI

Yaz boyu Alaçatı’da sahneye çıkacak olan ünlü şarkıcı, ilginç bir an yaşadı. Kırmızıgül, Alaçatı’da taksi bulamayınca minibüse binmek zorunda kaldı. Yol boyunca hayranlarına mini bir konser veren Kırmızıgül’ün videosu, sosyal medyada gündem oldu.

Ünlü şarkıcı, o anları 1,2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabında paylaşt ve gönderisine; "Doğru olduğu gibi, Çeşme'de minibüste bulunan dostlarla birlikte konser verdiğim anlar çok muhteşemdi. İçtenlikle çok mutlu olduğum anlardı... Harika bir deneyimdi, teşekkür ederim" şeklinde not düştü." şeklinde not düştü.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...