Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Marianna gelin: Kitaplar benim çeyizim

Mavikadin>Magazin>Marianna gelin: Kitaplar benim çeyizim

Show TV'de gündüz kuşağında yayınlanan sevilen program Gelin Evi'nde bir garip çeyiz gösterimi yapıldı. Yarışmacı çeyiz gösterme bölümünde yatağa kitaplarını dizdi. 

Marianna gelin: Kitaplar benim çeyizim

Yarışmacıları şaşırtan çeyiz serme durumu tepkilere neden oldu. Gelin Evi programı gelinlerin evlerinde dekorasyon, sunum ve çeyizleri üzerinden ilerleyen bir konsepte sahip. Çeyiziyle gündem olan Alman ve Kore asıllı Marianna gelin, yarışmacı arkadaşlarını şaşırttı.

Her hafta 5 yarışmacının katıldığı Gelin Evi programı bu kez şaşırttı. Yarışmacılardan Alman ve Kore asıllı Marianna gelin sergilediği çeyiziyle arkadaşlarından tepki aldı. 

Marianna gelin çeyiz olarak kitaplarını yatağı üzerine dizdi. Yarışmanın sunucusu Aslı Hünel gördüğü manzara karşında "Bugüne kadar gördüğünüz bütün çeyizleri unutun. Ezber bozan bir çeyiz." diyerek gelinlerin yorumunu aldı.

Çeyiz olarak patik, havlu, el işleme dantel gibi şeylere alışık olunan programda kitapların çeyiz olarak yer alması herkesi şaşırttı. Marianna gelin, ''Kitaplar benim çeyizim'' dedi.

6 yıllık evli 38 yaşındaki Marianna Çelik'in önce evi gezildi ardından diğer detaylar değerlendirildi. Marianna gelin, "Siz dantel işliyorsunuz, ben de kitaplarla zihnimi işliyorum. Benim havlum, mutfak eşyalarım zaten var. Ama kitaplar benim çeyizim" ifadelerini kullandı. Bu durum hem tepki topladı hem de beğenildi. 

Marianna gelin: Kitaplar benim çeyizim

GELİN EVİ KONUSU NEDİR?

Haberler.com'da yer alan habere göre; Show TV'de hafta içi hergün saat 14:00'da başlayan yarışmada birbirinden renkli yarışmacılar yer alıyor. Sunuculuğunu Türk sanat müziğinin sevilen ismi Aslı Hünel'in gerçekleştirdiği programda hareketli dakikalar yaşanıyor.

5 gün üst üste yarışıp birbirlerini puanlayan gelinler sunum, yemek, çeyiz, dekorasyon gibi kıstaslar üzerinden yarışıyor. En çok puanı alan geline 10 çeyrek altın hediye ediliyor. 

Kaynak : mynet.com, haberler.com
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...