Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

MasterChef ünlüler kim kazandı, birinci kim oldu?

Mavikadin>Magazin>MasterChef ünlüler kim kazandı, birinci kim oldu?

MasterChef'te ünlülerin yarıştığı bölüm izlenme rekoru kırdı. Eğlenceli dakikaların yaşandığı yarışmadan Cemal Can, Nez, Ceyhun ve Gizem finale kaldı... İşte MasterChef Ünlüler şampiyonu...

MasterChef ünlüler kim kazandı, birinci kim oldu?

MasterChef'te dün akşam ünlü isimler yarıştı. Özel bölümüyle izleyici karşısına çıkan MasterChef Ünlüler'de Ceyhun Fersoy, Tanem Sivar, Nez, Mansur Ark, Begüm Öner, Danla Bilic, Cemal Can Cansever, Gizem Hatipoğlu, Merve Oflaz ve Buse Varol mücadele etti.

Ünlü isimlerin karşı karşıya geldiği gecede, şefler ilk etapta Türk mutfağından soğuk başlangıç, çorba, sıcak başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlı menüsü istedi. Beş çeşit tabak sunumunun ardından ilk etabı kırmızı takım kazanırken, tasarım turunun finaline Cemal Can, Nez, Ceyhun ve Gizem dörtlüsü kaldı. Şeflerin kararı ile MasterChef Ünlüler birincisi Cemal Can ve Nez oldu.

MASTERCHEF ÜNLÜLERDE KİMLER VARDI?

MasterChef Türkiye'de, Metin Yavuz'un şampiyonluğu sonrası Ceyhun Fersoy, Tanem Sivar, Nez, Mansur Ark, Begüm Öner, Danla Bilic, Cemal Can Cansever, Gizem Hatipoğlu, Merve Oflaz ve Buse Varol gibi ünlü isimlerin katıldığı özel bir bölüm hazırlandı. Birbirinden ünlü bu on isim arasında kıyasıya mücadele vardı. 

MasterChef ünlüler kim kazandı, birinci kim oldu?

MASTERCHEF ÜNLÜLER TAKIMLARI BELLİ OLDU

Yarışma başlamadan hemen önce yarışmacılar arasında kura çekildi. Çekilen kura sonucuna göre kırmızı ve mavi takım şöyleydi;

Kırmızı Takım; Begüm Öner, Nez, Ceyhun Fersoy, Mansur Ark, Tanem Sivar

Mavi Takım; Cemal Can Canseven, Danla Bilic, Buse Varol, Merve Oflaz, Gizem Hatipoğlu

MasterChef ünlüler kim kazandı, birinci kim oldu?

İLK TURDA KİM KAZANDI?

İlk turda iki takım yarışmacıları da var gücüyle mücadele etti. Ünlü isimlerden Türk Mutfağı'ndan 5 çeşit yemek yapmaları istendi. Yarışmanın menüsünde ise soğuk başlangıç, çorba, sıcak başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlı vardı. Şeflerin tadım yaptıkları ilk turdan kırmızı takım galip çıktı.

MasterChef ünlüler kim kazandı, birinci kim oldu?

MASTERCHEF ÜNLÜLER ŞAMPİYONU KİM OLDU?

İkinci turda, sadece kırmızı takım yarışmacıları yarıştı. Kazanamayan mavi takım, normalde balkona çıkması gerekirken, şeflerin isteği üzerine mavi takımda kırmızı takımla birlikte mücadele etti. Her takımdan iki kişinin seçildiği oyunda, ana malzeme Mardin bulguruydu. Tasarım yemeği bölümünde verilen süre 45 dakikaydı. Yarışmanın sonunda finale; Cemal Can, Nez, Ceyhun ve Gizem kaldı. MasterChef Ünlüler şampiyonu Cemal Can ve Nez oldu.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...