Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

MasterChef'te Barış'a karşı atak: ''Dikkat et kurban sen olma''

Mavikadin>Magazin>MasterChef'te Barış'a karşı atak: ''Dikkat et kurban sen olma''

MasterChef yarışmasında bu hafta büyük bir mücadele verildi. Yarışmacılar arasında gergin anlar yaşanırken bu akşamki bölüm fragmanında Somer Şef'in bir yarışmacıya "Yemeğin iptal, baştan yapıyorsun" demesi şok etkisi yaptı.

Somer Şef yarışmacılardan birine "Yemeğin iptal, baştan yapıyorsun" diyerek izleyicide iyice merak uyandırdı.
Somer Şef yarışmacılardan birine "Yemeğin iptal, baştan yapıyorsun" diyerek izleyicide iyice merak uyandırdı.

MasterChef yarışmasında takımlar arasında kıran kırana mücadele sürüyor. Kırmızı takım dün akşamki oyunu kazanırken bu akşamki programda Barış'ın olay sözleri takım arkadaşlarını kızdırdı. Ayrıca Somer Şef'in de program içinde yarışmacılardan birine yemeğen iptal demesi ise izleyicide merak uyandırdı. 

Bu haftaki MasterChef’te Mavi Takım kaptanı Hasan ile Kırmızı Takım kaptanı Kıvanç arasında çekişmeli bir mücadele yaşanıyor. Yarışmada oynanan dün akşamki dokunmazlık oyunundan sonra bu akşamki bölüm merak uyandırdı. 

MasterChef’in 115. bölüm fragmanına Barış'ın sözleri ve Dilara'nın cevabı damga vurdu. İkinci dokunulmazlık oyununun gerçekleşeceği bu bölümde heyecan dorukta...

MasterChef'te Barış'a karşı atak: ''Dikkat et kurban sen olma''

''DİKKAT ET DE KURBAN OLMA..''

Barış'ın "Biz karşıdan iki kurban aldık. Bugün de iki kurban alırız, yarın da iki kurban alırız. Yedi kişi bomba gibi oynarlar bu hafta" demesi üzerine yarışmacılardan Dilara'nın cevabı gecikmedi... Dilara Barış'a "Dikkat et de kurban olma Barış" dedi.

Tahsin'in "Bu kadar korkuyorsa bizden gideriz ne olmuş" demesi üzerine Sergen ise "Hasan bunu bugün bana ver. Ne yap et bugün bunu bana ver" dedi. Barış buna karşılık sen kendini ne zannediyorsun şeklinde cevap verdi.

Sergen'den ise BArış'a ilginç bir atak geldi. Sergen Barış'a ''Bak nasıl ağlatacağım seni burada bak. Barış, başın belada'' dedi.

MasterChef'te Barış'a karşı atak: ''Dikkat et kurban sen olma''

"YEMEĞİN İPTAL, BAŞTAN YAPIYORSUN"

Bu akşam ekranlara gelecek bölümde dikkat çeken bir isim ise Somer Şef oldu. Somer Şef yarışmacılardan birine "Yemeğin iptal, baştan yapıyorsun" diyerek izleyicide iyice merak uyandırdı.

Kaynak : mynet.com
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...