Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Mehmet Ali Erbil "Turnike" ile geri dönüyor! Heyecan dolu yarışma yeniden başlıyor

Mavi Kadın>Magazin>Mehmet Ali Erbil "Turnike" ile geri dönüyor! Heyecan dolu yarışma yeniden başlıyor

1990'lı yıllarda geniş bir izleyici kitlesine sahip olan "Turnike" programı, yakın zamanda tekrar ekranlara gelecek. Kanal D'de yayınlanacak olan programın yeni sunucusu, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil olacak. Dönemin popüler programı "Turnike," Güner Ümit'in yaptığı bir gaf nedeniyle yayından kaldırılmıştı.

Mehmet Ali Erbil "Turnike" ile geri dönüyor! Heyecan dolu yarışma yeniden başlıyor

1990'lı yıllarda Türk televizyonunun en çok sevilen yarışma programlarından biri olan "Turnike," Kanal D ekranlarında izleyicisiyle yeniden buluşacak. Seyirciyi heyecanlandıran bu gelişmeden sonra programın sunucusunun kim olacağı merak edildi. İşte o bomba gibi isim...

TURNİKE PROGRAMI GERİ DÖNÜYOR

Sunuculuğu, Güner Ümit'e benzetilen Türkiye'nin tanınmış sunucularından Mehmet Ali Erbil, "Turnike" programının yeni yüzü olarak ekranlara dönecek.

Güner Ümit, 1995 yılında "Turnike" programını sunarken yaptığı bir gafla büyük tepki çekmişti. Yarışmacılara ipucu verirken, Alevi toplumunu küçümseyici olarak algılanan "Kızılbaş" ifadesini kullanmıştı. Ünlü sunucu Ümit'in "Yoksa sen Kızılbaş mısın?" demesi, Alevi toplumunu incitmiş ve geniş bir kesim tarafından kınanmıştı. Bu olayın ardından Ümit, özür dilemiş olsa da, "Turnike" programı yayından kaldırılmıştı.

Mehmet Ali Erbil

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...