Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Mehmet Şef yürekleri ağızlara getirdi! Yayında yemeği fazla kaçırınca fenalaştı

Mavikadin>Magazin>Mehmet Şef yürekleri ağızlara getirdi! Yayında yemeği fazla kaçırınca fenalaştı

MasterChef All Star Türkiye programında yarışmacıların yaptığı döneri fazla kaçıran ünlü şef Mehmet Yalçınkaya fenalaşarak korkuttu. Tansiyonu 20’lere yaklaşan Yalçınkaya bir süre oturarak dinlendi.

Kaptanlık oyununda fenalaşan Mehmet şef herkesin yüreklerini ağızlara getirdi, tansiyonu 20'ye yaklaştı.
Kaptanlık oyununda fenalaşan Mehmet şef herkesin yüreklerini ağızlara getirdi, tansiyonu 20'ye yaklaştı.

Seyirci kitlesini her akşam ekranlara bağlayan MasterChef All Star Türkiye yarışmasının dün akşamki 85. bölümünde kıran kırana bir kaptanlık mücadelesi vardı. Jüride ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna’nın bulunduğu yarışmada mavi takımın kaptanlığını kazanmak isteyen yarışmacılar döner yaparak ünlü şeflere tattırdı.

Mehmet Yalçınkaya, yarışmacıların dönerlerini tadarken fazla kaçırınca fenalaştı, şefe ilk müdahale jürideki diğer şeflerden geldi.  Yalçınkaya bir sandalyeye oturtuldu ve sağlık ekipleri çağırıldı.

TANSİYONU 20’YE YAKLAŞTI

MasterChef All Star Türkiye yarışmasının dün akşamki bölümünde yaşanan ilginç anlar hem izleyiciyi korkuttu hem de merak uyandırdı. İlk müdahale olarak oturtulan şef Mehmet Yalçınkaya bir süre oturup kendine gelmeye çalıştı. Ünlü şefe müdahale eden sağlık personeli, tansiyon ölçümü gerçekleştirdi.

Mavi takım kaptanlığı için yarışan yarışmacıların yaptığı dönerden fazla tadım yapan Yalçınkaya’nın tansiyonu 18’e yükseldi. Tansiyonunun 18’e yükseldiğini öğrenen şef, ‘Bu döner beni yaktı’ dedi.

Mehmet Şef yürekleri ağızlara getirdi! Yayında yemeği fazla kaçırınca fenalaştı

Kaptanlık oyununu kazanarak mavi takım kaptanı olan isim Alican olurken, kırmızı takım kaptanlığına Alican tarafından seçilen isim Ayaz oldu.

Kaynak : onedio.com
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...