Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Melek Mosso'dan dikkat çeken açıklama: Etli butlu olmayı severim

Mavi Kadın>Magazin>Melek Mosso'dan dikkat çeken açıklama: Etli butlu olmayı severim

Hem kariyeri hem de özel hayatıyla sık sık magazin gündeminde yerini alan ünlü şarkıcı Melek Mosso, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Mosso, samimi açıklamalarıyla dikkat çekti.

Melek Mosso'dan dikkat çeken açıklama: Etli butlu olmayı severim

Ünlü şarkıcı Melek Mosso, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülendi. Bir giyim mağazasında alışveriş yaparken objektiflere yansıyan Mosso, çıkışta gazetecilerin kendisini görüntülemesiyle espri yaparak arkadaşlarına, "Bakın size dedim, işte böyle yakalarlar!" dedi ve herkesi güldürdü.

35 yaşındaki Mosso, alışveriş için geldiğini ve yazın yaklaşmasıyla dolaplarının yenileneceğini belirtti. Alışverişi sevmediğini ve tüketim insanı olmadığını ifade eden şarkıcı, bazen sisteme ayak uydurmak zorunda kaldığını dile getirdi.

Melek Mosso'dan dikkat çeken açıklama: Etli butlu olmayı severim

KONSERLERE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Konserlerinin harika geçtiğini söyleyen Mosso, bayramda Kıbrıs'ta olduğunu ve şimdi de belediye konserlerinin ve açık hava konserlerinin başlayacağını söyledi.

Sahne performansıyla adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı, gazetecilerin danslarını hatırlatması üzerine dinleyicilerine verdiği enerjiyle dans ettiğini ve bu enerjiyi onlardan aldığını belirtti.

"ETLİ BUTLU OLMAYI SEVERİM"

Fit görüntüsüyle de dikkat çeken Mosso, yaklaşık 3-4 yıldır düzenli olarak spor yaptığını ve sağlıklı kalmak için spor yaptığını söyledi. Ayrıca zayıf olmayı sevmediğini ve etli butlu olmayı sevdiğini belirtti.

Melek Mosso'dan dikkat çeken açıklama: Etli butlu olmayı severim

Geçtiğimiz yıl ekim ayında Serkan Sağdıç ile evlenen şarkıcı, evliliğin harika geçtiğini belirtti ve uzun süredir birlikte oldukları için herhangi bir değişiklik hissetmediklerini ancak evlendikten sonra rahatladığını söyledi.

'ÇOCUK' SORUSUNA CEVAP VERDİ

Sosyal medyada yapılan olumsuz yorumların canını sıktığını ifade eden Mosso, bazen kendisini tutamayıp cevap verdiğini ancak kötü yapanların da mutluluğa aç olduğunu düşündüğünü söyledi.

Son olarak çocuk yapmayı düşünmediklerini belirten Mosso, "Daha erken, biraz daha zamanı var gibi" dedi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...