Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Mert ve İdil Fırat çiftinden kötü haber var

Mavi Kadın>Yaşam>Mert ve İdil Fırat çiftinden kötü haber var

40 yaşındaki oyuncu Mert Fırat ve İdil Fırat çiftinin korona olduğu öğrenildi. Ünlü ikilinin kendilerini evlerinde karantinaya aldıkları öğrenildi. Gelen haberler, çiftin evde karantina sürelerinin dolmasını beklediği ve bu sürede tedavi oldukları yönünde.

Mert ve İdil Fırat çiftinden kötü haber var

'Ufak Tefek Cinayetler' dizisi ile hayran kitlesini genişleten Mert Fırat'ın 2018 yılında hayatını birleştirdiği sosyetinin ünlü isimlerinden İdil Fırat ile korona virüse yakalandığı öğrenildi. Ünlü ikilinin bir süredir evde karantina altında oldukları bu nedenle davet edildikleri organizasyonlara katılamadıkları biliniyor. Sosyal medya hesaplarından eski fotoğraflarını paylaşan ikili, şimdilik herhangi bir açıklama yapmadı.

MERT FIRAT NEGATİF


İdil Fırat yaptırdığı test sonucunda pozitif olduğunu öğrendi hemen eşi Mert Fırat da test yaptırdı ancak Mert Fırat'ın testinin sonucu negatif çıktı. İdil Fırat kendisini bir odada izole ediyor. Kızları Nila Fırat ile baba Mer Fırat ilgileniyor.

Mert ve İdil Fırat çiftinden kötü haber var

 

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE ANNEANNESİNİ KAYBETMİŞTİ

Ünlü güzel İdil Fırat bir süre önce anneannesi olan Seyhan İdil'i kaybetmişti. Cenazeye sosyete camiasından birçok ünlü isim katılmıştı. İdil Fırat'ın annesi Sibel İdil Kerimoğlu ile teyzesi Oya İdil Gençoğlu taziyeleri kabul etmişti. Cenazeye katılanlar arasında İdil Fırat'ın annesi Sibel İdil Kerimoğlu ile bir süre önce boşanmış olan Önder Fırat da vardı. Önder Fırat cenazeye gelerek eski eşi Semra İdil Kerimoğlu'nu ve eski kayınpederi Cahit İdil'i teselli ederek, yanlarında olduğunu göstermişti.

Mert ve İdil Fırat çiftinden kötü haber var

Mert ve İdil Fırat çiftinden kötü haber var

İDİL FIRAT'IN ANNESİ EVLENDİ

Bir süre önce boşanan İdil Fırat'ın anne ve babasının ardından, baba Önder Fırat'ın adı çapkınlıklarıyla anılmaya başlanmıştı. Çıkan bu haberlerle herkesi şaşkına çeviren iş insanının yanı sıra eski eşi ve İdil Fırat'ın annesi Semra İdil, yeniden dünya evine girerek hayatını ünlü iş adamı Ercan Kerimoğlu ile birleştirmişti.

Mert ve İdil Fırat çiftinden kötü haber var

İDİL VE MERT FIRAT ÇOCUKLARI İÇİN PARTİ VERMİŞTİ

Bu günlerde korona ile mücadele eden İdil ve Mert Fırat çifti, yakın zamanda kızları Nila için bir parti düzenlemiş ve burada sevdikleriyle bir araya gelmişlerdi. İkilinin bir yaşına giren kızları Nila Fırat için açık havada bir organizasyon tercih etmesi dikkatlerden kaçmadı. Kızlarının yüzünü sosyal medya hesaplarından hiç paylaşmayan Fırat çifti bu kararlılığı sürdürmeye devam ediyor. Kızlarının yüzünü sosyal medya hesaplarından hiç paylaşmayan Fırat çifti bu kararlılığı sürdürmeye devam ediyor. Bir yaşını bitiren kızlarını hala hiç bir magazin muhabirinin çekmesine izin vermeyen ve kendileri de sosyal medya hesaplarından paylaşmayan ünlü ikili, kızlarının doğum gününde de bu geleneği bozmadı.

Mert ve İdil Fırat çiftinden kötü haber var

 

Mert ve İdil Fırat çiftinden kötü haber var


Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...