Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Merve Dizdar Cannes kostümü eleştirileri karşısında resti çekti: Konu tartışmaya kapalıdır!

Mavi Kadın>Magazin>Merve Dizdar Cannes kostümü eleştirileri karşısında resti çekti: Konu tartışmaya kapalıdır!

Nuri Bilge Ceylan'ın yönettiği 'Kuru Otlar Üstüne' adlı filmde rol alan Merve Dizdar, Cannes Film Festivali'nde tercih ettiği kıyafet ile sosyal medyada eleştiri bombardımanına tutuldu. Ünlü oyuncu, olumsuz eleştirilere karşılık sosyal medya platformunda ardı ardına paylaştığı videolarla tepkisini dile getirdi.

Nuri Bilge Ceylan'ın 'Kuru Otlar Üstüne' filminde oynayarak uluslararası gösterimi için Cannes Film Festivali'ne katılan oyuncu Merve Dizdar'ın festivaldeki kıyafet tercihi, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Olumsuz eleştirilere maruz kalan ünlü oyuncu, 929 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından bir açıklama yapma gereği duydu.

''EMİNİM SİZ DAHA İYİSİNİ YAPARSINIZ"

Kostüm tercihi için yapılan tüm yorumları okuduğunu, kimsenin endişelenmemesi gerektiğini ve bu kostümün tamamen kendi tercihi olduğunun altını çizerek açıklama yapan Merve Dizdar, şunları da söyledi;

"Birazdan Cannes'da giydiğim kıyafetin videosunu koyacağım. O kadar güzeldi ki. Niye bunu söylüyorum? Çünkü yorumlarınızı okudum. O kadar çok 'İğrenç, rezil, rüküş, berbat bir seçim' gibi yorumlar gelmiş ki. Bayılırım rüküşlüğe. Aşırı üzülmüşsünüz, üzülmeyin. Ben çok mutluyum. Benim adıma bu kadar üzülmeyin. Ben iyiyim, keyfim yerinde."

Merve Dizdar Cannes kostümü eleştirileri karşısında resti çekti: Konu tartışmaya kapalıdır!

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...