Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Metin Akpınar'dan Tayyip Erdoğan itirafı: Bükemediğin bileği öpeceksin

Mavi Kadın>Magazin>Metin Akpınar'dan Tayyip Erdoğan itirafı: Bükemediğin bileği öpeceksin

Ünlü aktör Metin Akpınar, 14 Mayıs tarihinde yapılan ve 28 Mayıs'ta gerçekleştirilecek seçimlerle ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Akpınar'ın sözleri, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Ünlü oyuncu Metin Akpınar, katıldığı bir YouTube kanalında Cumhur İttifakı ve Başkan Erdoğan'ın 14 Mayıs seçimlerini farkla önde bitirmesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

"BÜKEMEDİĞİN BİLEĞİ ÖPECEKSİN"

Metin Akpınar'ın Erdoğan hakkındaki sözleri, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve en çok konuşulanlar arasına girdi.

Baba metaforunun en net Recep Tayyip Erdoğan'da görüldüğünü belirten Akpınar şöyle konuştu;

"Deprem bölgesinde manzara ortada fakat bunu yine yapabilecek ve onarabilecek ekibin, Recep Tayyip Erdoğan ve ekibi olduğu inancı oluştu. 48 saat filan gecikmeden bahsediliyor ama neticede başladı. Bırakın o çadır satılmayı filan. Onlar bir kenarda dursun. Hemen inşaatlara girişildi, neticede girişildi. Öteki Millet İttifakı sadece vadediyordu. 'Ben para almayacağım' diyor ama öteki yapıyordu. 319 bin binayı hemen teslim edecekti hatta köy evlerini bitirdiler, kotardılar, verdiler bile."

CUMHURBAŞKANINA HAKARET ETMİŞTİ

Metin Akpınar, Müjdat Gezen ile Uğur Dündar'ın programına konuk olmuş ve burada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettikleri gerekçesiyle kendilerine dava açılmıştı. Davada Recep Tayyip Erdoğan ve Metin Akpınar'ın avukatları hazır bulunurken, Müjdat Gezen kendisi gelmiş ve beraatini talep etmişti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...