Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Milyonluk hamle! Serenay Sarıkaya Marmaris'teki yatırımı dikkatleri üzerine çekti

Mavikadin>Magazin>Milyonluk hamle! Serenay Sarıkaya Marmaris'teki yatırımı dikkatleri üzerine çekti

Son yılların en popüler oyuncularından Serenay Sarıkaya, Aile dizisindeki rolünden elde ettiği geliri yatırımlara dönüştürüyor. Bodrum ve Çanakkale'de gayrimenkuller satın alan oyuncu, şimdi de Marmaris'te yeni bir yatırım yapmaya hazırlanıyor.

Milyonluk hamle! Serenay Sarıkaya Marmaris'teki yatırımı dikkatleri üzerine çekti

Aile dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaşan ve bölüm başı yüksek bir ücret aldığı iddia edilen Serenay Sarıkaya,  ayrıca, reklam firmaları tarafından da en çok tercih edilen isimler arasında yer alıyor. Ünlü oyuncu kazançlarını yatırım olarak değerlendirmeye devam ediyor. Sanatçı şimdi de Marmaris'te yeni bir yatırım için hazırlıklara başladı.

SERENAY SARIKAYA YATIRIMA DOYMUYOR

Selimiye ve Bozburun'da hem arsa hem de yazlık bir ev arayışında olan Serenay Sarıkaya, bu yatırımı için 10 milyon lirayı gözden çıkardı. Sarıkaya'nın, kazandığı her projeden elde ettiği ücretin tamamını arsa ve toprak yatırımlarına yönlendirdiği iddia ediliyor. Ayrıca, oyuncunun yaklaşık 20 dönümlük bir araziye sahip olduğu da ifade ediliyor.

Milyonluk hamle! Serenay Sarıkaya Marmaris'teki yatırımı dikkatleri üzerine çekti

SERENAY SARIKAYA'NIN AİLE DİZİSİNDEN REKOR ÜCRET ALIYOR

Aile dizisinde oynayan Serenay Sarıkaya, haftalık 1,2 milyon lira ücret aldığı iddia edilmişti. Yapılan haberlere göre, Kıvanç Tatlıtuğ ise haftalık 1,5 milyon lira kazanarak en yüksek ücreti alan il sıradaki oyuncu konumunda.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...