Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Muazzez Abacı'nın yapımcısı ateş püskürdü: 'Ölü severlere duyurulur!'

Mavi Kadın>Yaşam>Muazzez Abacı'nın yapımcısı ateş püskürdü: 'Ölü severlere duyurulur!'

Geçtiğimiz gün ses sanatçısı ve bir çok ünlü isme yakınlığı ile bilinen Onur Akay Muazzez Abacı'ya Alzheimer teşhisi konulduğunu açıkladı. Bunun ardından Muazzez Abacı'nın yeni çıkaracağı albümde yapımcı olan Murat Yıldırım Onur Akay'a ateş püsküren bir açıklama yaptı. ''Ülü severlere duyurulur!' diyerek başladığı açıklamasında Muazzez Abacı'nın sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Muazzez Abacı'nın yapımcısı ateş püskürdü: 'Ölü severlere duyurulur!'

Ses sanatçısı Onur Akay'ın müzik dünyasının önemli isimlerinden 74 yaşındaki Muazzez Abacı hakkında yaptığ açıklama ile yine gündeme oturmayı başardı. Sıklıkla ünlülerden haber veren bu nedenle iyice tanınan Onur Akay Muazzez Abacı'ya Alzheimer teşhisi konulduğunu açıklamıştı. Onur Akay'ın bu açıklamasından sonra Muazzez Abacı'dan ve yeni çıkartmayı düşündüğü albümünün yapımcısından bir açıklama geldi.

''ÖLÜ SEVERLERE DUYURULUR!''

Yapımcı Murat Yıldırım yaptığı açıklamada, Muazzez Abacı'nın sağlık durumunun iyi olduğunu çıkan haberlerin doğruluk payı olmadığını ifade etti.

"Yaşayan efsane Muazzez Abacı nın sağlık durumu gayet iyi... Cumhuriyet tarihinin en büyük albümünü çıkarmak için pek yakında Türkiye’ye geliyor. Ölü sevicilerlere duyurulur.." 

Muazzez Abacı'nın yapımcısı ateş püskürdü: 'Ölü severlere duyurulur!'

MUAZZEZ ABACI'DAN AÇIKLAMA GECİKMEDİ

Magazin gazetecisi Bilal Özcan, Muazzez Abacı'ya ulaştı ve ünlü sanatçının son durumu hakkında kendisinden bilgi aldı. 

''Allah’ıma şükürler olsun kızım Saba, Torunum Sera ile son derece mutluyuz, şu an sağlık olarak aslan gibiyim. Allah’ıma şükür hiçbir problemim yok. Sadece ülkemi ve dostlarımı özledim. Yakında onlarla da hasret gidereceğim. Bu haberi okuyup endişelenen tüm dostlarıma ve sevenlerime buradan selam ediyorum. Zaten Nisan ayı içinde Türkiye’ye dönüp müzik çalışmalarıma yeniden başlayacağım.''

Muazzez Abacı'nın yapımcısı ateş püskürdü: 'Ölü severlere duyurulur!'


Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...