Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2022-10-16 10:17:12 | Son Güncelleme : 2022-10-16 10:27:56

Müge Anlı canlı yayında ağzından kaçırdı

Google News

Ekranların sevilen ismi Müge Anlı geçtiğimiz yaz evlendiği Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun kendisine zaman zaman sitem ettiği konuyu anlattı.

Müge Anlı ''Bana eşim de kızıyor''
Müge Anlı ''Bana eşim de kızıyor''

Ekranların en çok izlenen gündüz kuşağı programına imza atan eski magazinci yeni araştırmacı gazeteci Müge Anlı, canlı yayında söylediği sözlerle gündem oldu. Geçtiğimiz haziran ayında dünya evine girdiği Şinasi Yüzbaşıoğlu ile aralarındaki bir diyaloğu anlatan Müge Anlı, eşinin kendisine kızdığı konuyu canlı yayında itiraf etti.

''BANA EŞİM DE KIZIYOR''

Japonyalı Yumiko isimli kadın, Türk nişanlısına para verdiğini ve geri alamadığını bu nedenle Müge Anlı'ya başvurduğunu anlattı. Japonyalı mağdur kadının problemini çözmek isteyen Müge Anlı, el attığı bu olayı da başarıyla çözdü. Eski nişanlısından parasını alan Yumiko, bir kolyesini de eski nişanlısına verdiğini söyledi. Müge Anlı bunun üzerine ''Bir kanıtın yok'' diyerek Yumiko'ya açıklama yaparken, bazı durumlarda evde eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu ile karşı karşıya geldikleri durumları anlattı;

"Bana eşim de kızıyor sen hep kadınların tarafını tutuyorsun. Bir şey oldu da geçen bak diyorum burada erkek haklı diyor ki 'Sanki söylüyorsun' Kim haklıysa onu söylüyorum. Erkek haklıysa erkek haklı diyorum, kadın haklıysa onu söylüyorum" dedi.

Müge Anlı canlı yayında ağzından kaçırdı

Kaynak : Mavi Kadın
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.