Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Müge Anlı çıldırdı

Mavi Kadın>Magazin>Müge Anlı çıldırdı

Programa katılan ve hakkında kadınları rahatsız ettiği gerekçesiyle şikayetler olan Sinan isimli vatandaşın yaptıklarına sinirlenen Müge Anlı, sert çıktı; ''Beni yolda görürsen 'merhaba' bile deme. Dersen de beynini yararım''

Müge Anlı çıldırdı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Arife Gökçe'nin kaybolmasının ardından arama çalışmaları başlatışmış ve bu kaybolmanın birinci şüphelisi olarak da Sinan Sardoğan isimli kişi gösterilmişti. Programda yaşanan gelişmeler ve iddialar izleyenlerin ve Müge Anlı'nın adeta kanını dondurdu.

İHBARLARIN ARDI ARKASI KESİLMEDİ

Kayıp Arife Gökçe'ye çirkin mesajlar atarak taciz eden Sinan Sardoğan'ın, belli yaş üstü bütün kadınlara bu şekilde rahatsızlık verdiği ortaya çıktı.

Programa gelen ihbar telefonlarının ardı arkası kesilmeyince Müge Anlı çılgına döndü.

Müge Anlı çıldırdı

''BEYNİNİ YARARIM''

Müge Anlı, Sinan Sardoğan'ın komşularına yaptıklarını duyunca daha fazla dayanamadı;

"Sen beni yolda gördüğün zaman bana 'merhaba' bile deme. Hiç tavsiye etmem. Ben, toplumumuzun çok önemli özelliğinden sen ve senin gibiler yüzünden vazgeçtim. Ben artık tanımadığım insanlara dönüp de selam vermiyorum. Kaba desinler hiç önemli değil. İstiyorsan de; ama beynini yararım. Ben benzemem başkasına."

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı Yüzbaşıoğlu 19 Aralık 1973 yılında İstanbul'da doğdu. Türk sunucu ve gazeteci.

Hayatı

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6'da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve atv gibi kanallarda devam etti. 2006-2008 yılları arasında magazinci Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D'de Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Uzun yıllar Vatan Gazetesi'nin magazin müdürlüğünü üstlendi. 2008 yılında Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve ATV'de yayımlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı ATV'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi. 2019 yılında atv'de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaz tatilindeyken Güven Bana isimli bilgi yarışmasını sundu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...