Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Müge Anlı'da inanılmaz olay: Recep Arı'nın katili en yakını çıktı!

Mavi Kadın>Magazin>Müge Anlı'da inanılmaz olay: Recep Arı'nın katili en yakını çıktı!

24 Şubat'tan sonra nerede olduğu bulunamayan evli ve iki çocuk babası Recep Arı'nın ailesi, Müge Anlı'ya gelmiş ve yardım Anlı'dan yardım istemişti. Evde eşiyle tartışıp av tüfeğini alarak hızla evden çıktığı iddia edilen Arı'yı arayan Müge Anlı, acı haberi bugün paylaştı. Bir süredir aranan Recep Arı'nın katili stüdyodaki en yakını çıktı.

Müge Anlı'da inanılmaz olay: Recep Arı'nın katili en yakını çıktı!

Bursa'nın Kestel ilçesinde ikamet eden 31 yaşındaki Recep Arı, 24 Şubat 2022 Cuma günü eşi Selma kavga ederek evden av tüfeğini de alıp çıktı. O tarihten beri kendisine ulaşılamayan Recep Arı'nın ailesinden Arı'nın anne, baba ve kardeşi Müge Anlı'ya başvurdu. Programda kayıp Recep Arı'nın kardeşi Eren'in söylediği; ''eşiyle sık sık kavga ederlerdi, başına bir şey gelmiş olabilir" sözleri dikkat çekti.

Recep Arı'nın akrabaları, hem Arı'nın eşi Selma'dan hem de olay günü son kez birlikte başkaları tarafından görüldükleri arkadaşı Kadir'den kuşkulanıyordu. Sema Arı ise olayın yaşandığı gün ile ilgili; "Olay günü eşimle tartıştık. Eşim bana, 'Sabaha kadar alkol alacağım. Beni bekleme' dedi. Ben tepki gösterince, 'Bıktım sizden, öldüreceğim sizi' diye tehdit etti. Beni dövdü. Pompalı tüfekle bana vurup evden ayrıldı" dedi.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINMIŞTI

Şüpheli olarak adı geçen Recep Arı'nın arkadaşı Kadir'e ulaşan Müge Anlı, Kadir'i köşeye sıkıştırmayı başardı. Birbirini tutmayan açıklamalar yapan ve kendisine sorulan sorular karşısında belirsiz cevaplar veren Kadir'in yayındaki sözleri; "Recep, olay günü beni kahvehaneden aldı. Seninle bir yere gideceğiz dedi. Araçla biraz ilerledikten sonra alkollü olduğunu anladım. Bana 'benim işlerime burnunuzu sokuyorsunuz. Benim borçlarıma, görüştüğüm kadınlara neden karışıyorsunuz? Sizin yüzünüzden adım çıktı' dedi. Ben de 'Karışmıyoruz, sadece uyarıyoruz' dedim. Bunun üzerine alkollü olduğu için aracın el frenini çektim. Bu kez de 'Bana sarhoş muamelesi yapma' dedi. Elinin tersiyle vurdu. Ondan sonra yola devam ettik."

Müge Anlı'da inanılmaz olay: Recep Arı'nın katili en yakını çıktı!

"Daha sonra ekip arkadaşlarınıza gösterdiğim noktada beni araçtan indirmek istedi. Ben inmeyince boğazımı sıktı. Tırnak izleri hala duruyor. 10-15 dakika orada vakit kaybettik. Araçtan indim. Eğer biraz daha zorlasaydım, kötü şeyler olurdu. Yürüyerek köye doğru devam ettim" diyerek aralarındaki tartışmanın bir kısımını itiraf etmişti. Yayını ihbar kabul eden Eyüp İlçe Emniyet ise canlı yayın esnasında Kadir'i gözaltına alarak ifadesini yeniden almak üzere götürmüşlerdi.

Müge Anlı'da inanılmaz olay: Recep Arı'nın katili en yakını çıktı!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...