Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Müge Anlı'da şok eden gelişme! Kayıp kuzenlerle ilgili, anne canlı yayında gözaltına alındı

Mavi Kadın>Magazin>Müge Anlı'da şok eden gelişme! Kayıp kuzenlerle ilgili, anne canlı yayında gözaltına alındı

Müge Anlı'da aranan 25 yaşındaki iki kuzen olan Mustafa ve Onur Yılmaz'ın, kaybolmalarıyla ilgili erken saatlerde eş zamanlı operasyonlar yapıldı. Mustafa Yılmaz'ın karısının aile üyeleri Elazığ'da gözaltına alındı. Diğer kuzen Onur Yılmaz'ın annesi Hatice Yılmaz ise Müge Anlı İle Tatlı Sert programında polis memurları tarafından gözaltına alındı. Anne Hatice Yılmaz ağlayarak; ''Oğlumun da yeğenimin de yaşadığını düşünmüyorum. İkisini de ortadan kaldırdılar" dedi.

Müge Anlı'da şok eden gelişme! Kayıp kuzenlerle ilgili, anne canlı yayında gözaltına alındı

Elazığ'da Arkeoloji Bölümü son sınıf öğrencisi 25 yaşındaki Mustafa Yılmaz daha 17 günlük evlenmişken 22 Ocak pazar günü kayboldu. 21 Ocak Pazartesi günü ise Mustafa Yılmaz'ın kuzeni Onur Yılmaz kayboldu.

KARISININ AİLE ÜYELERİ GÖZALTINDA

Mustafa Yılmaz'dan 12 gündür, kuzeni Onur Yılmaz'dan ise 11 gündür haber alamayan aile üyeleri, çareyi Müge Anlı'nın programına katılmakta buldu.

12 gündür kayıp olan Mustafa Yılmaz ve 11 gündür kayıp olan Onur Yılmaz'ın bulunamaması üzerine kuzenlerin aileleri Müge Anlı İle Tatlı Sert programına başvurdu. Tüm kuşkuları üzerine çeken bu iki kayıp olayı ile ilgili Elazığ'da erken vakitte çalışmalar başlatıldı. Elazığ İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliğinin düzenlediği şafak operasyonuyla, Elazığ Kovancılar'a bağlı Sürekli köyünde yaşayan kayıp Mustafa Yılmaz'ın eşi Nurten Yılmaz'ın şüpheli aile üyeleri gözaltına alındı.

Müge Anlı'da şok eden gelişme! Kayıp kuzenlerle ilgili, anne canlı yayında gözaltına alındı

ANNE CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI

Aynı anda konuyla ilgili İstanbul'da da yürütülen operasyon kapsamında, Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri, kayıp kuzenlerden Onur Yılmaz'ın annesi Hatice Yılmaz'ı da Müge Anlı'nın canlı yayınında gözaltına aldı.

"İKİSİNİ DE ORTADAN KALDIRDILAR"

Müge Anlı, Hatice Yılmaz'ı gözaltına almak üzere polis ekiplerinin stüdyoya geldiğini açıkladı. Bunun üzerine stüdyodan ayrılan Yılmaz, gözyaşları içinde konuştu; ''Oğlumun da yeğenimin de yaşadığını düşünmüyorum. İkisini de ortadan kaldırdılar'' dedi.

HER YER EN İNCE AYRINTISINA KADAR İNCELENDİ

Operasyonun yapıldığı Elazığ'daki ev ve ahırlar en ince ayrıntısına kadar, ekipler tarafından arandı. Diğer gözaltına alınan kişi, damadını ölümle tehdit ettiği iddia edilen kayınpeder Latif Yılmaz oldu. Latif Yılmaz'ın oturduğu dört katlı binada da arama yapıldı. Evde birkaç tane telefon bulan ekipler, bunlara el koydu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...