Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Müge Anlı'nın annesi sosyal medyaya damgasını vurdu

Mavi Kadın>Magazin>Müge Anlı'nın annesi sosyal medyaya damgasını vurdu

Usta gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı, annesi ile bir kez daha gündem oldu. Ailesini gözlerden uzak tutmaya özen gösteren Anlı, annesine olan benzerliği ile görenleri şaşkına çevirdi. İşte öğretmen bir annenin kızı olan Müge Anlı'nın ilk kez annesiyle çekilmiş fotoğrafı...

Müge Anlı'nın sır gibi sakladığı annesi ile ilk fotoğrafı...
Müge Anlı'nın sır gibi sakladığı annesi ile ilk fotoğrafı...

Ünlü televizyoncu ve araştırmacı gazeteci Müge Anlı geçtiğimiz sezon, finali programında evleneceğini açıklamış ve günlerce gündemde kalmıştı. Anlı, sezonun son programında Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyurarak herkesi şaşkına çevirmişti. Mutluluğunu izleyicileriyle paylaşan Anlı, haziran ayında sevdiklerinin de katıldığı bir düğünle evlenmişti.

Program dışında gazetecilerin gitmediği yerlerde bulunan ve gözlerden uzak bir hayat yaşayan Müge Anlı'nın programda her söylediği gündem oluyor. Anlı, sık sık adını geçirdiği ve minnet duyduğu annesi Ayten Sevinç'i de kızı Lidya Müge gibi gözlerden uzak tutmuştu ancak Müge Anlı'nın annesinin kızı Müge Anlı ile çekilmiş bir fotoğrafı sosyal medyada viral oldu.

Programda ekibiyle aydınlattıkları olaylarla gündemden düşmeyen Müge Anlı, şimdi de özel hayatıyla gündeme geldi. Evliliği ile yankı uyandıran Anlı'nın annesini görenler 'ikizi kadar benziyor' yorumlarını yaptı.

 

Müge Anlı'nın annesi sosyal medyaya damgasını vurdu

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı 19 Aralık 1973 yılında İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6'da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve ATV gibi kanallarda devam etti. 2006-2008 yılları arasında magazinci Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D'de Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Uzun yıllar Vatan Gazetesi'nin magazin müdürlüğünü üstlendi. 2008 yılında Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve ATV'de yayımlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı ATV'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi. 2019 yılında ATV'de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaz tatilindeyken Güven Bana isimli bilgi yarışmasını sundu.

1999 yılında evlendiği gazeteci Burhan Akdağ'dan 2008 yılında boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu. Anlı, 20 Haziran 2022 tarihinde sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı. Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu, 25 Haziran 2022 tarihinde evlendi.

MÜGE ANLININ ANNESİ AYTEN SEVİNÇ KİMDİR?

Müge Anlı'nın annesi Ayten Sevinç ile babası İhsan Anlı, Müge Anlı küçük yaşlardayken şiddet nedeniyle boşanmış. Annesiyle birlikte yaşayan Müge Anlı, geçtiğimiz aylarda babası İhsan Anlı'nın vefat haberiyle gündeme gelmişti. Fatih'te oturduğu bilinen İhsan Anlı'nın bir süredir kanser tedavisi gördüğü ve bu nedenle vefat ettiği öğrenildi. Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Müge Anlı ve ailesi sessiz sedasız babasını defnetti. 

Müge Anlı, babasının vefatı nedeniyle Eyüp Sultan Camii'nin avlusunda aşure, bisküvi ve su dağıttı. Babası için hayır yapan Anlı'nın bu hayır için Eyüp Sultan Kızılay Kadın ve Gönüllüleri ile anlaştığı öğrenildi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...