Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Müge Anlı'nın kızı Lidya yarışma programında ortaya çıktı! Meğer 'anne' şartı koymuş

Mavikadin>Magazin>Müge Anlı'nın kızı Lidya yarışma programında ortaya çıktı! Meğer 'anne' şartı koymuş

Ünlü televizyoncu Müge Anlı'nın , Burhan Akdağ ile evliliğinden olan kızı Lidya'nın, Ramazan ayında bilgi yarışmasına katıldığı ortaya çıktı. 21 yaşındaki Lidya'nın ne kadar büyüdüğü dikkatlerden kaçmadı.

Ekranların fenomen ismi Müge Anlı'nın 21 yaşına gelen kızı Lidya annesini açıklamamak şartı ile bir yarılma programına katılmış. Uzun zamandır Asuman Krause'nin sunumuyla devam eden 'Aileler yarışıyor' yarışmasına katılan Lidya'nın, programa üniversiteden arkadaşlarıyla katıldığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile mutlu bir evlilik yapan Müge Anlı'nın bu konuyla ilgili açıklama yapıp yapacağı merak edildi.

PROGRAMDA MÜGE ANLI GÖNDERMESİ

Gazeteci Burak Akdağ ile 1999 ve 2008 yılları arasında süren evliliğinden olan kızı Lidya'nın bir yarışma programına katılmasının ardından Lidya Akdağ en merak edilenler arasına girdi. Şimdilerde Koç Üniversitesi'nde Hukuk Bölümü'nü okuyan Lidya'nın, üniversiteden yakın arkdaşları ile yarışmaya katıldığı öğrenildi. Programda annesinden bahsedilmesini özellikle istemediği ve bu konuda özel ricada bulunduğu öğrenilen genç kızın, eğlenceli anları ekrana yansıdı.

Müge Anlı'nın kızı Lidya yarışma programında ortaya çıktı! Meğer 'anne' şartı koymuş

Ayrıca programda Lidya'nın arkdaşları ve Asuma Krause tarafından Müge Anlı'ya atıfta bulunulduğu da görüldü.

LİDYA AKDAĞ KİMDİR?

Müge Anlı, magazin şefi olarak görev yaptığı Kanal 6'da çalışırken Burhan Akdağ tarafından muhabir olarak işe alındı. Anlı'yı ekibine katan Burhan AAkdağ bu sırada evliydi ve çocukları vardı. Müge Anlı ve Burhan Akdağ, 1993 yılında evlendiler. 2002'de çiftin kızları Lidya dünyaya geldi. Lidya şu anda 21 yaşında. Ancak Lidya 6 yaşındayken, Müge Anlı ve Burhan Akdağ boşandılar. Bir süre sonra, çift ara sıra Lidya için bir araya geldi, fakat bir daha evlendiler. Sonrasında ise tekrar boşandılar. 21 yaşında olduğu bilinen Lidya Akdağ, Koç Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi okuyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...