Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Müge Boz: Karadeniz'den çok etkilenmiştim!

Mavikadin>Magazin>Müge Boz: Karadeniz'den çok etkilenmiştim!

Doğa aşığı olmasıyla bilinen oyuncu Müge Boz'a "Gitmek istediğiniz bir yer var mı?" sorusu üzerine verdiği cevapla gündeme geldi.

Müge Boz: Karadeniz'den çok etkilenmiştim!

Oyuncu Müge Boz, 2019 yılında evlendiği 35 yaşındaki basketbolcu Caner Erdeniz ile geçtiğimiz gün Etiler'de objektiflere yansıdı. İşi nedeniyle uzun yolculuklar yapan basketbolcu Caner Erdeniz, "Gitmek istediğiniz bir yer var mı?" sorusuna, "Mardin’i çok merak ediyorum, gitmek istiyorum. En merak ettiğim yerlerden biri Mardin. Ailece görmek istiyoruz, oranın kültürünü yaşamak isteriz” cevabını verdi.

"YILLAR ÖNCE YAYLALARI GEZMİŞTİM"

Müge Boz, "Karadeniz’i gitmek çok istiyoruz. Yıllar önce Karadeniz'e gitmiştim ve oradaki yaylaları gezme şansım olmuştu, çok etkilenmiştim. Hem insanı hem yemekleri hem de doğası gerçekten beni çok etkilemişti. O yüzden Caner’i oraya götürüp, Vina’ya da Karadeniz’in güzelliğini ve insanını tanıştırmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Müge Boz: Karadeniz'den çok etkilenmiştim!

"MÜGE'Yİ ÇOK ÖZLEDİK"

Oyunculuğunu reklam filmlerinde de yapmaya devam eden Müge Boz "Sürekli seyahat ediyorsunuz. Caner Bey, Vina’ya bakmakta zorlanıyor mu?" sorusu üzerine, "Caner’e sormak lazım, ben yokken Vina’yla o ilgilendi" karşılığını verdi. Bu sırada Erdeniz, "Vina’yla tek başımızaydık, çok zorlanmadık. Kızımla vakit geçirmeyi seviyorum. Müge’yi çok özledik” ifadelerini kullandı.

Müge Boz: Karadeniz'den çok etkilenmiştim!

"KENDİ ALANLARIMIZA SAYGI GÖSTERİYORUZ"

"Oyuncu eşi olmak zor mu?" sorusunu ünlü basketbolcu, "Zor değil. Herkesin kendi düzeni var, o konuda Müge de ben de karşılıklı olarak kendi alanlarına saygı gösteriyoruz. Müge’nin oyuncu olması benim için bir zorluk değil” şeklinde yanıtladı.

"TEKLİFLERE AÇIĞIZ"

"Eşinizle ileride bir sinema filmi olur mu?" sorusu yöneltilen güzel oyuncu ise "Açıkçası ben Caner’i çok yetenekli görüyorum, reklam filmlerinde de yer aldığı için. Kamera karşısında çok rahat. Geçen seneye göre bu sene daha da iyi. 'Tekliflere açığız' diyelim” açıklamasını yaptı.

CANER'İN KARAVAN PROBLEMİ

Oyuncu, daha önce yaptığı bir açıklamada basketbolcu olan eşi Caner Erdeniz'in boyunun 1.98 cm olması nedeniyle karavanda zorluk yaşadığını ifade etmişti; ''Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok seviyoruz. Önümüzde karavan tatilimiz var, heyecanlıyız. Caner boyundan dolayı karavanda biraz zorlanıyor ama olsun, ona da katlanacağız." 

MÜGE BOZ KİMDİR?

Müge Boz, 13 Nisan 1984 tarihinde Kadıköy İstanbul'da doğdu. Türk oyuncu ve mankendir. 

Annesi Yugoslavya göçmeni, babası ise Egelidir. Bir kız kardeşi vardır. Çocukluğu İstanbul’da geçti. 12 yaşındayken, babasının işi nedeniyle İzmir’e Karşıyaka’ya taşındılar.

İzmir Atatürk Lisesinden mezun oldu. Ardından Anadolu Üniversitesinde Sinema TV ve Halkla İlişkiler Bölümünü bitirdi. Norveç'te Hogskulen i Volda ismindeki okuldan burs kazanarak orada 'strategic design', 'digital photography' eğitimleri almıştır. 11 sene bale, 4 sene piyano eğitimi almıştır. Birçok spor dalıyla (yüzme, tenis, paten, voleybol, motosiklet) ilgilenmiştir. Son bir yıldır düzenli olarak yoga yapmaktadır. 2011 yılında Şüphe adlı dizide Meltem karakterini ve Karakol adlı dizide Ada karakterini canlandırmıştır.

2009'da Turkcell'in 3G reklamında, 2010 yılında da Arçelik Autologic Çamaşır Makinesi, Maximum Kart ve Nescafe 3'ü 1 Arada reklamlarında rol almıştır.

Ayrıca modellik de yapmaktadır. Zen Pırlanta'nın 2010 kampanyasının yüzüdür. Loft ve T-box çekimlerinde de yer almıştır. Vogue, Tempo, Marie Claire, Women's Health, Instyle gibi dergilerde moda çekimleri yapmıştır. İkinci sezonunda katıldığı Leyla ile Mecnun dizisinden sezon sonu ayrılmıştır. TRT 1'de yayımlanan Gurbette Aşk adlı dizide rol almıştır. Son olarak Kayıtdışı dizisinde rol almıştır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...