Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Mum gibi eriyor! Ceyda Düvenci 1,5 ayda 6 kilo verdiren diyetini açıkladı

Mavi Kadın>Magazin>Mum gibi eriyor! Ceyda Düvenci 1,5 ayda 6 kilo verdiren diyetini açıkladı

Bülent Şakrak ile boşanması ile gündemden düşmeyen Ceyda Düvenci, ekranlara Sakla Beni dizisiyle geri döndü. Ünlü oyuncu son zamanlarda kaybettiği kilolarla da ilgi çekiyor. Oyuncu, son 1,5 ayda verdiği 6 kiloyu açıklarken, zayıflama sırrını da paylaştı.

Mum gibi eriyor! Ceyda Düvenci 1,5 ayda 6 kilo verdiren diyetini açıkladı

İki çocuk annesi Ceyda Düvenci, 36 bedene dönüş hikayesini ilk kez açıkladı. Bir süredir çeşitli yağ kırma işlemleri de yaptırdığı iddia edilen Düvenci, 1,5 ayda 6 kilo verdiren diyetini açıkladı.

CEYDA DÜVENCİ 1,5 AYDA 6 KİLO VERDİREN DİYETİNİ AÇIKLADI

Ceyda Düvenci, verdiği röportajda; "Ekran hepimizi 5 kilo da fazla gösteriyor. ‘Sohbet programında masa başında oturunca 38 bedenken normal bir 40 beden görünmekte bir sakınca olmuyor. Çünkü sohbet ediyoruz, bilgimiz var orada… Dizide bir karakter oynuyorsun ve dört taraftan kamera çekiyor. İlk bölüm bir flashback sahnesi çektik. Güzel bir kazak giydirmişti Pınar. Bir baktım kazak arkadan sıkmış ve kötü bir görüntü var. Ben böyle istemem, estetik olmalı… Benim ekranda 38 beden görünmem lazımdı. Bu dizi bunu gerektiriyor. Filiz karakteri de biraz disiplinli, kendine bakan iplik gibi bir kadın..." diyerek kilo verme kararını nasıl aldığını açıkladı.

Mum gibi eriyor! Ceyda Düvenci 1,5 ayda 6 kilo verdiren diyetini açıkladı

"KAFAMA TAKTIĞIMI DA YAPARIM"

Hızlı kilo vermesiyle dikkat çeken oyuncu, gazeteci Birsen Altuntaş'a verdiği röportajda; "İlk bölümden sonra daha kontrollü bir beslenme programı uygulamaya başladım... Zaten iki öğün yemek yiyordum. Onu bir öğüne düşürdüm. Et tüketmiyorum. Hamur işlerini tamamen bıraktım... Mesela bu ekmekle şu zeytinyağlı yemeklere banmalar vardı, onları da kestim... 'Şimdi bir mola verelim, dikkat edelim, daha fazla disipline girelim' dedim... Kendime bir hedef koyduğumda ona ulaşmak için elimden geleni yaparım. 1,5 ay önce 63-64 kiloydum ve şu an 58 kiloya düştüm..." şeklinde konuştu.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...