Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Murat Boz'dan Hadise'ye övgü! "Anlatmama kelimeler yetmez"

Mavi Kadın>Magazin>Murat Boz'dan Hadise'ye övgü! "Anlatmama kelimeler yetmez"

Ünlü şarkıcı Murat Boz Etiler'de bir restoran çıkışı görüntülendi. Hadise ile birlikte Amerika'da konser veren Boz, meslektaşına övgü dolu sözler söyledi.

Murat Boz'dan Hadise'ye övgü! "Anlatmama kelimeler yetmez"

Ünlü şarkıcı Murat Boz, geçtiğimiz gün yakın dostu oyuncu İbrahim Büyükak ile bir araya gelerek Etiler'deki bir restoranda keyifli bir akşam geçirdi.

İki saat süren buluşmanın ardından mekandan ayrılan Boz ve Büyükak, gazetecilerin sorularını cevapladı.

Murat Boz'dan Hadise'ye övgü!

"BENİM O KADAR PARAM YOK"

Özellikle son zamanlarda erkek ünlülerin estetik operasyonları yaptırmasıyla ilgili düşünceleri sorulan Murat Boz, "Herkes nasıl mutluysa öyle yapsın, kişisel mutluluklar çok daha önemli" şeklinde cevap verdi. Bu sırada araya giren İbrahim Büyükak ise esprili bir dille, "Benim o kadar param yok, kendime estetik yaptırmaya kalksam zaten param yetmez" diyerek herkesi güldürdü.

"HADİSE'Yİ ANLATMAMA KELİMELER YETMEZ"

Murat Boz, geçtiğimiz günlerde Manhattan New York City Center'da Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını kutlamak için Hadise ile birlikte sahne aldı. İkili, yaklaşık 2 bin 500 izleyiciye unutulmaz bir gece yaşattı. 

Murat Boz'dan Hadise'ye övgü!

Konserin ardından Boz meslektaşı ve yakın arkadaşı Hadise'den özgüyle bahsetti. Boz, "Benim Amerika'da ilk konserimdi. Çok güzel karşılandık. Hadise'yi anlatmama kelimeler yetmez, müthiş eğlendik. Evimizde gibiydik" şeklinde duygularını dile getirdi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...