Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Murat Cemcir’den Ahmet Kural itirafı! Barışıyorlar mı?

Video>Magazin>Murat Cemcir’den Ahmet Kural itirafı! Barışıyorlar mı?
'Kardeş Payı', 'İşler Güçler', 'Düğün Dernek', 'Çalgı Çengi', 'Ailecek Şaşkınız', gibi birçok başarılı yapımda beraber rol alan ve yakın dost olan Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in arasının uzun yıllardır bozuk olduğu biliniyor. Ahmet Kural'ın düğününe katılmayan Cemcir, konuyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Uzun yıllardır birbirlerine küs oldukları bilinen iki komedyen Murat Cemcir ve Ahmet Kural açıklamalarıyla yeniden gündeme geldi.

İkilinin 2020'den beri birlikte çalışmaması ve kameralar önünde bir araya gelmemesi, hayranlarının da dikkatini çekmişti. Özellikle Ahmet Kural'ın Temmuz ayındaki düğününde Murat Cemcir'in bulunmaması, büyük merak uyandırmıştı.

Sibel Arna'nın Youtube'de sunduğu 'Ne Olursan Ol Rahat Ol' programına konuk olan Murat Cemcir, uzun süredir aralarında soğuk rüzgarların estiği Ahmet Kural hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

KENDİ YOLUNDA İLERLEMEK İSTİYOR

Kural'ın başarılı işlere imza attığını söyleyen ünlü komedyen, kendi yolunda ilerlemek istediğini belirtti. 

Veda etmek, hoş bir şekilde ayrılmak insanı olgunlaştırır ve büyütür diyen Cemcir, şu sözlerle düşüncelerini dile getirdi:

"Geleceğimizi, geçmişin yüküyle belirleyemeyiz. Planlamadığımız şeyler bile hayatımıza güzellikler katabilir. Biz de bu durumu çok güzel bir noktaya taşıdık. Yeni maceralar yaşamak, yeni hikayeler yazmak ve yeni filmler çekmek istiyorum. Ahmet de tek başına harika işler başarıyor. Hatta Selçuk ile birlikte bir film bile çektiler. Yollarına güzel bir şekilde devam ediyorlar. Ancak ben şu dönemde kendi başıma bir şeyler yapmak istiyorum."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar