Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Murat Yıldırım’dan veda mesajı: Teşkilat seni bulur

Mavi Kadın>Diziler>Murat Yıldırım’dan veda mesajı: Teşkilat seni bulur

Başarılı oyuncu Murat Yıldırım, iki sezondur izleyici karşısına çıktığı Ömer karakteriyle büyük beğeni topladığı "Teşkilat" dizisine veda etti.

Murat Yıldırım’dan veda mesajı: Teşkilat seni bulur

TRT1’in Tims&B imzalı fenomen dizisi "Teşkilat", bu akşam sezon finali yaparak izleyicilerine kısa bir süreliğine veda edecek. İki sezondur dizide Ömer karakterini oynayan başarılı oyuncu Murat Yıldırım, "Teşkilat" dizisine veda etti. Yıldırım, diziden ayrılmasının ardından bir sinema filmine başlayacağını açıkladı.

Murat Yıldırım’dan veda mesajı: Teşkilat seni bulur

TEŞEKKÜR ETTİ

Murat Yıldırım, sosyal medya üzerinden yayınladığı duygusal veda mesajıyla hem dizinin hayranlarına hem de ekip arkadaşlarına teşekkürlerini iletti. Yıldırım'ın veda mesajı şöyle:

“Miray’ımın doğduğu günlerde kabul ettiğim Teşkilat’a bu akşam son bölümümle veda ediyorum. Çok güzel zamanlarım oldu, çok güzel anılar biriktirdim. İyi ki kabul ettim, iyi ki oynadım. Teşkilat bir ailedir öncekilerle ve sonrakilerle. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Teşkilat seni bulur…”

Murat Yıldırım’dan veda mesajı: Teşkilat seni bulur

Teşkilat, yeni sezonda da sürprizlerle dolu bölümleriyle izleyicileriyle buluşmaya devam edecek. Murat Yıldırım’a veda ederken, dizinin yeni sezonunda neler olacağı büyük bir merak konusu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...