Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Müşerref Akay'dan şoke eden itiraf: 'İlk eşime şiddet uyguladım'

Mavikadin>Magazin>Müşerref Akay'dan şoke eden itiraf: 'İlk eşime şiddet uyguladım'

Ünlü sanatçı Müşerref Akay, Gökay Kalaycıoğlu'nun "Hayatınızda şiddet gördünüz mü?" sorusuna yanıt verdi. Akay, verdiği cevapla yıllar önce bir süre evli kaldığı hayatını kaybeden ilk eşi Mahmut Tezcan hakkında inanılmaz bir itirafta bulundu: "Şiddeti ben uyguladım"

Müşerref Akay, "Hayır, hiçbir şekilde. İlk kocama ben şiddet uyguladım ve boşadım.
Müşerref Akay, "Hayır, hiçbir şekilde. İlk kocama ben şiddet uyguladım ve boşadım.

Ünlü sanatçı Müşerref Akay, Gökay Kalaycıoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı 360 TV'de yayınlanan "360 Derece" programına katıldı. Akay, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulunarak, toplamda üç kez evlendiğini ve ilk eşiyle fiziksel şiddet yaşadığını itiraf etti.

MÜŞERREF AKAY YILLAR SONRA İTİRAF ETTİ

Gökay Kalaycıoğlu, "Hayatınızda şiddet görüp ezildiniz mi?" sorusunu yöneltti. Müşerref Akay, "Hayır, hiçbir şekilde. İlk kocama ben şiddet uyguladım ve boşadım. O hak etti. O bana şiddet uygulayacağını zannetti ben ona uyguladım" diyerek herkesi şaşırttı. 30 yıl boyunca bir daha hiç konuşmadığını da ifade eden ünlü sanatçı, eşinin öldüğünü duyunca çok ağladığını da ekledi. Akay, sözlerine şöyle devam etti; "Çocuklarımı da aldım çıktım. Bana kim vurabilir? Ben o adamı ne yaparım? Affedemediğim tek insan odur. 17 yaşında severek evlendim. Evlilikle ilgili hayallerim vardı. Mahmut Tezcan'ın şirketine plak yapmıştım sonra onunla evlendik. 15 sene evli kaldım. 2. evliliğimi de 20 sene sonra yaptım ama o 1,5 sene sürdü. 9 sene sonra 3. evliliğimi yaptım o da 1,5 ay sürdü. Ben evlilik yapamıyorum, olmuyor." cevabını verdi.

Müşerref Akay'dan şoke eden itiraf: 'İlk eşime şiddet uyguladım'

İLK EŞİNİN CENAZESİNE KATILMIŞTI

Ünlü sanatçı Müşerref Akay, ilk evliliğini yaptığı ve şiddet uyguladığı itirafıyla gündeme geldiği Mahmut Tezcan'ın cenaze törenine katılmıştı. 30 yıl boyunca çocuklarının babasıyla hiç görüşmediğini ifade eden Akay, eski eşinin ölümüne oldukça üzüldüğünü ve bu nedenle cenazeye geldiğini de eklemişti.

Bununla birlikte yıllardır küs oldukları bilinen Mahmut Tezcan'ın ikinci eşi Yıldız Tezcan ile Mahmut Tezcan'ın ilk eşi Müşerref Akay, cenazede ilk kez birlikte görüntü vermişti. 

Müşerref Akay'dan şoke eden itiraf: 'İlk eşime şiddet uyguladım'

MÜŞERREF AKAY KİMDİR?

Müşerref Akay, ilk evliliğini Mahmut Tezcan ile 1969 yılında gerçekleştirmiş ve bu evlilikten Tezhan ve Halil İbrahim Tezcan adında iki oğlu olmuştur ancak Akay, 27 Kasım 1984 tarihinde boşanmıştır. Daha sonraki ikinci evliliğini tekstilci İlhan Kaprol ile 1991 yılında yapmış ancak bu evliliği de 1994 yılına kadar sürmüştür. 2000 yazında ise Azeri Ekber Gence ile evlenmiştir. Nikahları Şişli Evlendirme Dairesi'nde gerçekleşmiş ve nikahlarını Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıymıştır. Telsim Ortaköy bayii olan Ekber Gence ve Müşerref Akay'ın şahitliklerini ise Tamer Yiğit ile Nejdet Aksalı üstlenmiştir. Ancak 2003 yılında bu evlilik de sona ermiştir. Ardından 16 Ocak 2009 tarihinde sigortacı Emin Atalay ile evlenmiştir. Nikahın şahitliğini ise Adnan Şenses yapmıştır. 2012 yılında ise bu evlilik de sona ermiştir. Sanatçının Şeref adında bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Ayrıca, Müşerref Akay, aralarının bozuk olduğu bilinen, bir dönem podyumlarda oldukça popüler olan manken Şenay Akay'ın halası olduğu bilinmektedir. Eski eşi Mahmut Tezcan'ın ölümünün ardından, Müşerref Akay "Benim hiç flörtüm olmadı. Erkek olarak babamı, sonra da kocamı tanıdım." şeklinde ifadeler kullanmıştır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...