Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Müstakbel enişte aileye girdi: Hande Erçel Eda Ece'nin düğününe Hakan Sabancı ile katıldı

Mavikadin>Magazin>Müstakbel enişte aileye girdi: Hande Erçel Eda Ece'nin düğününe Hakan Sabancı ile katıldı

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer'in dün akşam gerçekleşen görkemli düğününde Hande Erçel de vardı. Erçel, düğüne bir süredir arkadaşlığı olan Hakan Sabancı ile katıldı. Abla Gamze Erçel ve eşi Caner Yıldırım'ın hazır bulunduğu düğünde Hakan Sabancı aile fotoğrafına girdi.

Uzun süredir arkadaşlıkları olan Oyuncu Eda Ece ve basketbolcu Buğrahan Tuncer, büyük bir düğünle evlendi. "Yasak Elma"daki rolüyle tanınan Eda Ece, düğün sabahından itibaren her anıyla sosyal medyada konuşuldu. Düğüne pek çok ünlü isim katılırken en dikkat çeken isim ise Hakan Sabancı ve Hande Erçel çifti oldu.

KAYINVALİDE ARZU SABANCI DA DÜĞÜNDEYDİ

Hakan Sabancı, Arzu Sabancı (Hakan Sabancı'nın annesi) ve Hande Erçel'in de aralarında bulunduğu ünlü isimler düğüne akın etti. Gecede Eda Ece ve Buğrahan Tuncer'in birbirlerine şarkı söyledikleri anlarda Hande Erçel ve Hakan Sabancı kameralara takıldı. 

Müstakbel enişte aileye girdi: Hande Erçel Eda Ece'nin düğününe Hakan Sabancı ile katıldı

HAKAN SABANCI ERÇEL AİLESİNE GİRDİ

Gamze Erçel, 4.8 milyon takipçisinin olduğu Instagram sayfasında, Hakan Sabancı ile birlikte eşi Caner Yıldırım ve kız kardeşi Hande Erçel'in de yer aldığı bir enstantane paylaştı. Fotoğraf, takipçileri tarafından oldukça beğenildi ve "Hakan aileye girdi" şeklinde yorumlandı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...