Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Nafaka esprisine tepki yağan Cem Yılmaz açıklama yaptı

Mavi Kadın>Magazin>Nafaka esprisine tepki yağan Cem Yılmaz açıklama yaptı

Cem Yılmaz, son gösterisinde eski eşi Ahu Yağtu’ya ödediği nafakayla ilgili "Benimki nafaka değil, madafaka" dedi. Ünlü komedyen bu esprisine gelen tepkilere sosyal medya hesabından cevap verdi.

Nafaka esprisine tepki yağan Cem Yılmaz açıklama yaptı

Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'ya her ay ödediği nafakaya isyan etti. Mahkeme 2013 yılında ünlü komedyene, oğlu Kemal için aylık 10 bin dolar nafaka, Ahu Yağtu'ya ise 500 bin dolar tazminat ödemesine hükmetmişti.

Dolar kurunun artmasıyla Yılmaz, nafakanın TL'ye çevrilmesini istemiş ancak mahkeme talebini reddetmişti.

"OĞLUMU UYARDIM: SAKIN ANNENE GÖSTERME"

Cem Yılmaz, oğlunun annesi Ahu Yağtu ile aralarındaki bu bitmek bilmeyen nafaka krizini gösterisinde de konu edindi. Yılmaz gösterisinde eski eşine şu sözlerle gönderme yaptı:

"Geçenlerde oğlum Kemal, internetten 20 milyon dolar mal varlığım olduğuna dair bir haber okumuş. Bana "Baba doğru mu?" diye sordu. Ben de ona, "Annenin haberi yok değil mi? Haberi sakın ona gösterme" diye uyardım. Çünkü, bilindiği gibi ömür boyu ödemem gereken bir nafaka söz konusu..."

 

Nafaka esprisine tepki yağan Cem Yılmaz açıklama yaptı

"BENİMKİ MADAFAKA"

Cem Yılmaz'ın son gösterisinde eski eşi Ahu Yağtu'ya ödediği nafakayla ilgili "Benimki nafaka değil, benimki madafaka!" esprisi gündeme geldi.

"KARAKTERİNİ SİZ DÜŞÜNÜN"

Usta oyuncu Mehmet Esen, Cem Yılmaz'ın oğlunun annesine ödediği parayla ilgili yaptığı göndermeye, ünlü komedyeni de etiketleyerek "Çocuğunun annesine bu kadar cimriyse ve böyle aşağılık bir benzetme yapabiliyorsa karakterini siz düşünün!" yorumunu yaptı.

 

Nafaka esprisine tepki yağan Cem Yılmaz açıklama yaptı

CEM YILMAZ'DAN AÇIKLAMA

Gelen tepkiler üzerine Cem Yılmaz, X hesabı üzerinden "Artık gösteriden "kelime, kelime" esprilerin önü arkası nedir belli değil, düz yazıyla yazıp yazıp şuna dedi ki, buna dedi ki ile haber yapma başladı... Yap yap çok güzel. Başka ne bekliyorum ki "hiç" açıklamasını yaptı.

 

Nafaka esprisine tepki yağan Cem Yılmaz açıklama yaptı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...