Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Nuri Alço'nun sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme! Kalp pili takılacak

Mavi Kadın>Magazin>Nuri Alço'nun sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme! Kalp pili takılacak

Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden Nuri Alço, Eskişehir Şehir Hastanesi'ndeki tedavi sürecinin tamamlanmasının ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Alço'nun eşi Burcu Alço, yaptığı açıklamada eşine kalp pili takılacağını açıkladı.

Nuri Alço'nun sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme! Kalp pili takılacak

Ünlü oyuncu Nuri Alço, bayram tatili için memleketi Eskişehir'e gittiği sırada evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. 

Özel bir hastaneye götürülen Alço, ilk muayenesinin ardından tedbir amacıyla yoğun bakım ünitesine alındı.

Alço, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da temaslarının ardından Eskişehir Şehir Hastanesi'ne sevk edilerek Kardio Vasküler Cerrahi (KVC) Yoğun Bakım Ünitesi'ne alındı.

KALP PİLİ TAKILACAĞINI AÇIKLADI

Hayati tehlikesini atlatan ve tedavisi tamamlanan Nuri Alço, dün akşam ambulansla Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildi.

Nuri Alço'nun eşi Burcu Alço, eşinin kalp atım hızıyla ilgili rahatsızlığı nedeniyle kalp pili takılacağını açıkladı.

Nuri Alço'nun sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme! Kalp pili takılacak

Bu zorlu süreçte yanlarında olan ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür eden Burcu Alço, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Seni çok seviyorum, varlığına, aldığın her nefese şükürler olsun. Bir kez daha binlerce kez daha iyi ki Nuri’m" ifadelerini kullandı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...