Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ödül alamayan Reynmen'in Altın Portakal tepkisi! Eski ödülünü çöpe attı

Mavikadin>Magazin>Ödül alamayan Reynmen'in Altın Portakal tepkisi! Eski ödülünü çöpe attı

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde geride bıraktığımız akşam ilginç anlar yaşandı. Birbirinden başarılı isimler ödüllerini alırken, bu yıl ödül alamayan bazı isimler de tepki gösterdi. Bunlardan biri de ödül kazanamayan şarkıcı Reynmen oldu. İnternette yayınladığı şarkılarla ünlü olan ünlü fenomen, bir önceki yıl aldığı ödülü çöpe attı.

Birçok aktör ve şarkıcının iştirak ettiği Altın Kelebek Ödülleri, dün akşam gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Ödül alamayan şarkıcı Reynmen, tepki göstermek amacıyla geçen yıl kazandığı ödülü çöpe attı ve o anları sosyal medya hesabından yayınlayarak eleştiri oklarını kendisine yöneltti.

REYNMEN ALTIN KELEBEK ÖDÜLÜNÜ ÇÖPE ATTI

3 Aralık 2023 Pazar akşamı düzenlenen Altın Kelebek ödül töreninde herhangi bir ödül kazanmayan şarkıcı Reynmen, 2020 yılında aldığı Altın Kelebek Ödülü'nü çöpe attı. Bu anları sosyal medya hesabından kahkaha emojisiyle paylaşan şarkıcı, büyük tepki aldı.

REYNMEN'İN HAREKETİ ELEŞTİRİLDİ

Reynmen, ödülü çöpe attığı anları sosyal medya hesabında paylaşarak büyük tepki çekti. Şarkıcıya yöneltilen yorumlar arasında, "Üzgünüm, ancak bu davranış terbiyesizce ve saygısızca", "Genç birisine şöhretin getirdiği sorumluluğu taşıyamamış olabilir", "Her yıl ödül almasını beklemiyordu herhalde" gibi ifadeler bulunuyordu.

Ödül alamayan Reynmen'in Altın Portakal tepkisi! Eski ödülünü çöpe attı

REYNMEN KİMDİR?

Reynmen (Yusuf Aktaş), 6 Aralık 1995 tarihinde doğdu ve YouTube'da paylaştığı videolarla tanındı. Aktaş'ın YouTube kanalı, Mayıs 2023 itibariyle en fazla abonesi bulunan 25. Türk YouTube kanalıdır. 2019 yılında "Derdim Olsun" adlı şarkısıyla büyük bir etki yaratmış ve Türkiye genelinde dikkat çekti. Ardından 2019 yazında yayımlanan "Ela" adlı müzik videosu, Türkiye'nin en çok izlenen videoları arasına girdi.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...