Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'a konuşma yasağı getirdi

Mavikadin>Magazin>Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'a konuşma yasağı getirdi

Sanatçı Seda Sayan, önceki gün katıldığı bir gecede gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sanatçıya oğlu Oğulcan Engin ile ilgili soru sorulunca 'Oğlum artık telif istiyor, konuşma yasağı getirdi' diyerek kahkaha attı. Oğulcan Engin'in kız arkadaşı Miray Daner hakkında ilk kez konuştu.

Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'a konuşma yasağı getirdi

Seda Sayan'ın 1990 ve1995 yılları arasında evli olduğu dönemin futbolcularından Sinan Engin ile Oğulcan adını verdikleri bir çocukları olmuştu. 32 yaşına gelen Oğulcan Engin, özel hayatıyla annesi Seda Sayan kadar gündem oluyor. 

''YASAK GETİRDİ''

Sanatçı, önceki gün katıldığı bir gecede muhabirlerin sorularını yanıtladı. Oğlu Oğulcan Engin'in Ezgi Eyüboğlu'ndan ayrılır ayrılmaz hızlı bir şekilde oyuncu Miray Daner ile arkadaşlıklarının başlaması magazin basınında geniş yer bulmuştu. Anne Sayan'a bu soru soruldu. Sayan temkinli cevap verdi;

Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'a konuşma yasağı getirdi

"Biraz önce ona mesaj attım. Annen topik oldu ona göre ayağını denk al dedim. Çok şekerler, Miray’ı da çok seviyorum" 

Kendisine "Oğlunuzu evlendirmek istiyor musunuz?" sorusu sorulan Seda Sayan; "Oğulcan ile ilgili yasağım var. Ne olur yasaklıyım, adam telif istiyor benden… Oğulcan Engin telif istiyor benden… O yüzden konuşamam'' diyerek olayı espriye vurdu.

Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'a konuşma yasağı getirdi

OĞULCAN ENGİN KİMDİR?

Oğulcan Engin 30 Ağustos 1990 yılında  Ankara'da doğdu. On numara mevkiinde oynamış Türk eski futbolcudur.

Futbol Takım Kariyeri

Beşiktaş JK
Alt Yapı
1999 yılında 9 yaşındayken Beşiktaş'ın minik takımında forma giymeye başladı. 2001 yılında lisansını aldı.

Beşiktaş A2
Oğulcan, 2007-08 sezonundan itibaren Beşiktaş A2 takımında görev yaptı. 2,5 senede A2 takımda 31 maça çıkıp 4 gol attı.

23 Ağustos 2008 tarihinde çapraz bağlarından ameliyat olan Oğulcan'in 4 ay futbol sahalarından uzak kalacağı belirtildi.

Kasımpaşa SK
Sakatlığı yüzünden uzun süre futboldan uzak kalan Oğulcan, forma şansı bulamadığı Beşiktaş'tan ayrılıp 2010 yılının Ocak ayında bedelsiz olarak Kasımpaşa SK takımına transfer olmuştur. 2010-11 sezonunda Kasımpaşa'nın A2 takımında forma giydi. 15 Mayıs 2011'de ilk Süper Lig maçına çıktı. Bursaspor ile oynanan maçta 68. dakikada Şahin Aygüneş'in yerine oyuna girdi. Bir hafta sonra Eskişehirspor karşısında 90 dakika forma giydi. Sezon sonunda sözleşmesi karşılıklı sona erdirildi. Engin, futbola devam etmedi.

Millî Takım Kariyeri

Türkiye U-17
2007'de 2 kez  Türkiye U-17 formasını giymeyi başarmıştır.

Türkiye U-18
2008'deki Piestany Turnuvası da  Türkiye U-18 millî takım formasını giymiştir.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...