Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'ın şarkısında meşhur el hareketini yaptı

Mavi Kadın>Magazin>Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'ın şarkısında meşhur el hareketini yaptı

Seda Sayan'ın Sinan Engin ile evliliğinden olan oğlu Oğulcan Engin, önceki gün Alaçatı'da arkadaşının mekanında dj olarak görev aldı. Murat Boz, Edis gibi ünlü isimlerin de kendisine eşlik ettiği gecede Engin, annesi Seda Sayan'ın 'Ah Geceler' şarkısını çalarak meşhur parmak hareketiyle eğlenceli anlara imza attı.

Ünlü sanatçı Seda Sayan, Sinan Engin oğulları Oğulcan Engin'e düşkünlüğü ile biliniyor. Ünlü sanatçının özel hayatıyla gündemden düşmeyen 32 yaşındaki oğlu Oğulcan Engin, önceki gün dj olarak yer aldığı bir mekanda annesinin şarkısında onun meşhur el hareketini yaparak annesini tiye aldı.

ANNESİNİ TİYE ALDI

Son olarak oyuncu Miray Daner ile arkadaşlığı ile gündeme gelen Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, geçtiğimiz gün Ezgi Mola'nın da ortaklarından olduğu bir eğlence mekanında dj olarak sahneye çıktı. Burada kendisine Murat Boz ve şarkıcı Edis gibi ünlü isimlerin eşlik ettiği Engin, bir ara annesinin en popüler parçalarından biri olan 'Ah Geceler' şarkıcını çaldı. O anlarda Murat Boz ve Edis'in Oğulcan Engin ile birlikte Sayan'ın meşhur el hareketini yaptığı görüldü. Daha sonra kahkaha atan ünlü isimler, Sayan'ı tiye aldı.

SEDA SAYAN DA PAYLAŞTI

Oğlunun o anlarını kendi sosyal medya hesabında paylaşan Seda Sayan, durumdan memnun oldu. Video ile birlikte "Aaa benimkiler" notunu düştü.

Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'ın şarkısında meşhur el hareketini yaptı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
1 Görüş
Semiramis 06 Temmuz 2023 - 12:03
Bu Oğulcan Engin yokmuş.Seda sayan in oğlu. Bitürlü sevmedim kendisini tüm zamanlardan.. oysaki Seda hanımı severim..
Sonraki Haber Yükleniyor...