Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Oğuzhan Uğur duymasın! Sinan Akçıl Müjde Uzman'ın doğum gününü olay sözlerle kutladı

Mavi Kadın>Magazin>Oğuzhan Uğur duymasın! Sinan Akçıl Müjde Uzman'ın doğum gününü olay sözlerle kutladı

Eski kız arkadaşı Müjde Uzman ile tekrar bir araya gelen Sinan Akçıl, oyuncunun doğum gününü dikkat çeken ifadelerle kutladı. Şarkıcı Akçıl'ın bazı ifadeleri ise oyuncu Uzman'ın eski erkek arkadaşı Oğuzhan Uğur'a yapılmış bir gönderme olarak yorumlandı.

Oğuzhan Uğur duymasın! Sinan Akçıl Müjde Uzman'ın doğum gününü olay sözlerle kutladı

Show TV'nin popüler dizisi Kızılcık Şerbeti'nin 'Alev' karakterini canlandıran ünlü oyuncu Müjde Uzman, birkaç hafta önce eski erkek arkadaşı olan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl'ın evinden bir paylaşım yapmıştı. Bu paylaşımın ardından ikilinin tekrar bir araya geldiği iddiaları ortaya atılmıştı. Şarkıcı Akçıl, oyuncu Uzman ile tekrar görüşmeye başladıklarını açıklamış ancak arkadaşlıklarına henüz bir isim vermediklerini belirtmişti.

OĞUZHAN UĞUR'A GÖNDERME

Birlikte resmi bir poz vermekten kaçınan bu ikiliden Sinan Akçıl, son olarak Kızılcık Şerbeti dizisinin yıldızının doğum gününü ilginç bir şekilde kutladı ancak kutlamada romantik ifadelerden ziyade, Müjde Uzman'ın eski erkek arkadaşı olarak bilinen YouTuber Oğuzhan Uğur'a yapılmış bir gönderme içeren bir cümle dikkat çekti.

Oğuzhan Uğur duymasın! Sinan Akçıl Müjde Uzman'ın doğum gününü olay sözlerle kutladı

"AZ ÇEKMEDİN BENDEN"

Sinan Açıl, sosyal medya hesabından kız arkadaşı Müjde Uzman'ı etiketleyerek; ‘’8 yıldır inişli çıkışlı az çekmedin benden ben de az biraz çekmiş olabilirim. Ama şerbetin hiç azalmadı, müzik aşkın hiç sönmedi, sanata ve yeteneğe olan aşkın hiç durulmadı. Seni söndürmeye çalışan bazı ilişkilerinden sıyrılıp yine kendini bulmayı hep bildin. Karakterinle, duruşunla özellikle de 26 Eylül’e olan aşkınla iyi ki doğmuşsun. Çok şey yazarım ama şarkılarda kullanıyorum o sözleri. Sen de ilk dinleyenlerdensin. Happy birthday (doğum günün kutlu olsun) terazilerin gururu @mujdeguzman’’ sözlerine yer verdi.

Oğuzhan Uğur duymasın! Sinan Akçıl Müjde Uzman'ın doğum gününü olay sözlerle kutladı

Akçıl'ın bu sözleri, kısa süre önce arkadaşlıklarına ikinci kez şans verdiği Oğuzhan Uğur'a gönderme olarak algılandı. Oğuzhan Uğur ve Müjde Uzman 6 kez ayrılarak magazin dünyasının en şok ayrılıp barışan çifti olarak tarihe geçmişti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...