Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Okan Bayülgen "Bunları sokakta da tanımıyorlar" diyerek en çok Can Yaman'ı beğendiğini açıkladı

Mavi Kadın>Magazin>Okan Bayülgen "Bunları sokakta da tanımıyorlar" diyerek en çok Can Yaman'ı beğendiğini açıkladı

Uzun yıllardır ekranlarda olan ve birçok farklı program sunan Bayülgen, artık dizilere tahammülünün kalmadığını itiraf ederek en çok beğendiği oyuncuyu açıkladı.

Okan Bayülgen "Bunları sokakta da tanımıyorlar" diyerek en çok Can Yaman'ı beğendiğini açıkladı

Şov dünyasının eskimeyen isimlerinden Okan Bayülgen, Hürriyet'ten Hakan Gence'ye verdiği röportajda dizi oyuncuları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bayülgen, "En çok Can Yaman'ı beğeniyordum" diyerek diğer dizi oyuncularının izlenmediğini ve tanınmadığını belirtti.

Okan Bayülgen, televizyonu bıraktığı yönündeki haberlere cevap vererek, "Öyle bir şey yok. Televizyonların kendilerini bıraktıklarını ve dizi yayımlamaktan başka kabiliyetlerinin kalmadığını anlatırken bunu bazı arkadaşlar 'Benim gücüm kalmadı' gibi anlamış sanırım ve böyle bir haber çıkmış. Asıl demek istediğim Türk özel televizyonculuğu olgunlaşmadan sona erdi" dedi.

Okan Bayülgen

"BUNLARI SOKAKTA TANIMIYORLAR"

Bayülgen, dizilere artık tahammülünün kalmadığını belirterek, "Dizi oyuncuları anladılar ki kendilerini kimse izlemiyor. Bunları sokakta da tanımıyorlar" ifadelerini kullandı.

"Beğendiğin kimse yok mu?" sorusuna Bayülgen, "En çok Can Yaman’ı beğeniyordum, o da gitti. Can Yaman gözümü alıyordu" cevabını verdi. Yenilerden ise kötü kötü bakan bıyıklı-sakallı oyuncular olduğunu ve hepsinin aynı baktığını söyledi. Bayülgen ayrıca, dizilerdeki ortak temanın, kızların erkeklerin peşinde koşması olduğunu eleştirdi.

Okan Bayülgen

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...