Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Olaylı boşanmışlardı! Emine Ün ve Emre Kınay 14 yıl sonra bir arada!

Video>Magazin>Olaylı boşanmışlardı! Emine Ün ve Emre Kınay 14 yıl sonra bir arada!
2004-2009 yılları arasında evli kalan, sadakatsizlik iddialarıyla ayrılan ve Duru adında bir kızları olan Emine Ün ile Emre Kınay, 14 yıl sonra ilk kez bir araya geldi.

Oyuncu ve manken Emine Ün, İbrahim Erkal ile birlikte başrolü paylaştığı "Canısı" filmi ile unutulmaz bir performans sergilemiş ve bu projeden sonra yıldızı parlamıştı. Kendisi gibi oyuncu olan Emre Kınay ile bir dönem evli olan Ün, yıllar sonra eski eşiyle bir araya geldi.

EMRE KINAY'LA ARASINA TOLGA KARAKAŞ MI GİRDİ?

Emine Ün, modellik kariyerinin zirvesindeyken oyuncu Emre Kınay ile 2003 yılında hayatını birleştirmişti. 2004 yılında kızları Duru'yu kucaklarına alan çiftin mutluluğu gözler önündeydi ancak çift, 2009 yılında beklenmedik bir şekilde ayrıldılar. Emine Ün'ün Emre Kınay'ı Tolga Karakaş ile aldattığı söylentileri ortaya atıldı ve Ün, 2012 yılında Tolga Karakaş ile evlendi ancak bu evlilik de 2021 yılında bitti. 

TOLGA KARAKAŞ'LE EVLİLİĞİ KARDEŞİ YÜZÜNDEN BİTTİ

Evliliğin bitmesine sebep olarak da Emine Ün'ün kız kardeşi Mine  Ün'ün Tolga Karakaş ile arkadaşlıklarının olduğu iddiasıydı. Bu haberin ardından güzel oyuncu, hemen evliliğini sonlandırdı ve kardeşiyle olan tüm ilişkisini kesti. İş insanı Karakaş, Etiler'de bir kadınla görüntülendiğinde şunları söyledi: "Yanlış anlaşılma olmasın. Yanımdaki hanımefendi Emine hanımın kız kardeşidir." Mine Ün, boşandıktan sonra Tolga Karakaş'ın evine yerleşti.

Olaylı boşanmışlardı! Emine Ün ve Emre Kınay 14 yıl sonra bir arada!

14 YIL SONRA BİR ARADALAR!

Emre Kınay ve Emine Ün, önceki akşam Ataşehir'deki bir restoranda buluştular. Yanlarında artık 19 yaşında olan kızları Duru da vardı. Ünlü çift sahneye çıktı ve birlikte şarkılar söyleyerek eğlendi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.