Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ölümden dönen Şekip Taşpınar hastaneden taburcu oldu

Mavikadin>Magazin>Ölümden dönen Şekip Taşpınar hastaneden taburcu oldu

'Kurtlar Vadisi' dizisindeki 'Cevat Akarsu' karakteriyle tanınan Şekip Taşpınar, sahte içki nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi gören oyuncu, sağlığına kavuştu ve taburcu edildi. Taşpınar, tedavi sürecinde kendisine destek olan hastane çalışanları ve doktorlara teşekkür etti.

Ölümden dönen Şekip Taşpınar hastaneden taburcu oldu

Yıllar önce yayınlanan Kurtlar Vadisi dizisindeki "Cevat Akarsu" karakteriyle tanınan Şekip Taşpınar, 8 Haziran tarihinde sahte içki tüketimi sonucu evinde rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Yoğun bakım ünitesinde entübe edilen oyuncudan beklenen iyi haber geldi ve tedavisinin ardından taburcu edildi. Zorlu bir süreçten geçen Taşpınar'ın kilo kaybı ise dikkatlerden kaçmadı.

"CEVAP VEREMESEM DE DUALARINIZ ÇOK KIYMETLİYDİ"

Oyuncu, Instagram hesabından günler sonra bir paylaşım yaparak son halini paylaştı ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

"Sevgili Dostlar, bildiğiniz gibi 8 Haziran akşamı yoğun bakıma kaldırıldım. Sevgili eşim Berna için de benim için de oldukça zorlu bir süreçti. Cevap veremesem de desteğiniz, dualarınız, güzel dilekleriniz çok anlamlı ve değerliydi. İyi ki varsınız. Yoğun bakımdan servise çıktığım güne, servisten evime kavuştuğum 4 Temmuz gününe kadar tıbbi bilgileriyle bir o kadar da insani destekleriyle beni sağlığıma kavuşturan Muğla Sıtkı Koçman Üniv. Eğt. Arş. Hastanesi'nin tüm personeline minnettarım."

Ölümden dönen Şekip Taşpınar hastaneden taburcu oldu

EVİNDE DİNLENMEYE ÇEKİLDİ

Hastalığı boyunca kendisi ile ilgili haber yaparak son durumu hakkında etik haber veren gazetecilere de teşekkür eden ünlü isim, bundan sonra bir süre evinde dinleneceğini söyledi. Bir süre daha telefonlara bakamayacağını ancak kendini toparlamak için hızla çalışacağını da sözlerine ekledi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...