Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ömer dizisinin İlkim'i Zeynep Oymak kimdir? Zeynep oymak kaç yaşında, boyu kilosu, dizi ve filmleri...

Mavi Kadın>Biyografi>Ömer dizisinin İlkim'i Zeynep Oymak kimdir? Zeynep oymak kaç yaşında, boyu kilosu, dizi ve filmleri...

Star Tv’de yayınlanan Ömer dizisi, reytinglerde düşüş yaşamaya devam ediyor. Diziyi hareketlendirmes ibeklenen yeni bir oyuncu kadroya dahil oldu. Hikayeye yeni bir boyut kazandıracak İlkim karakterini Zeynep Oymak oynayacak. Peki Zeynep Oymak kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu ne? Zeynep Oymak dizi ve filmleri hangileri? Tüm detayları derledik.

Ömer dizisinin İlkim'i Zeynep Oymak kimdir? Zeynep oymak kaç yaşında, boyu kilosu, dizi ve filmleri...

Gökçe Bahadır'ın başrol oynadağı Ömer dizisine yeni bir karakter geliyor. Diziye İlkim karakteri ile dahil olan Zeynep Oymak'ın reytingleri düşen diziyi hareketlendirmesi bekleniyor. Zeynep Oymak, diziye konuk oyuncu olarak dahil oldu. Ömer dizisinin finale doğru gittiği yönünde haberler ise yayılmaya devam ediyor. Dizide Ömer karakterini Selahattin Paşalı, çok sevdiği Gamze’yi ise Gökçe Bahadır canlandırıyor. Reyting kaybı yaşanan dizide konuk oyuncu Zeynep Oymak ile tansiyonu yükselecek. Ömer’in başka biri sanarak tanıştığı İlkim ile dizide hikaye değişecek.

Ömer dizisinin İlkim'i Zeynep Oymak kimdir? Zeynep oymak kaç yaşında, boyu kilosu, dizi ve filmleri...Fotoğraflar: Instagram/zeynepoymak

Peki İlkim’i oynayacak Zeynep Oymak kimdir, nereli, boyu kilosu ne? Zeynep Oymak kaç yaşında evli mi? Hangi dizi ve filmlerde oyandı. Tüm soruların cevabını Mavi Kadın editörü derledi.

  • Adı: Zeynep Oymak
  • Doğum Tarihi: 28 Ağustos 1991
  • Doğum Yeri: Norfolk, Virginia, ABD
  • Mesleği: Dizi ve sinema oyuncusu
  • Boyu: 1.72 m
  • Kilosu: 50 kg
  • Göz rengi: Kahverengi
  • Burcu: Başak
  • Instagram hesabı: @zeynepoymak

ZEYNEP OYMAK KİMDİR? YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇTIR?

Zeynep Oymak, 28 Ağustos 1991 tarihinde Norfolk, Virginia, ABD’de doğdu. Zeynep Oymak, 1.72 m boyunda ve 50 kg ağırlığındadır. Burcu başak olan genç oyuncu, sosyal medya hesabını aktif kullanıyor.

Ömer dizisinin İlkim'i Zeynep Oymak kimdir? Zeynep oymak kaç yaşında, boyu kilosu, dizi ve filmleri...

Zeynep Oymak, kariyerine güçlü bir oyunculuk eğitimi alarak başladı. İlk olarak 2015 yılında Kiralık Aşk isimli sevilen dizi ile seyirci karşısına çıktı. Zeynep Oymak, eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Oyunculuk kariyerine başlamadan önce aldığı eğitimler şu şekilde:

Saim Güveloğlu ile Oyunculuk Eğitimi, Deniz Erdem ile Temel Oyunculuk, Susan Batson Workshop, Week Long Jamboree Eric & Susana Morris Workshop, Atelier Juliette Moltes Stewen Ditmeyer Workshop, Şahika Tekand Studio Oyuncuları, Istituto Marangoni Paris Fashion Styling gibi kişi ve kurumlardan oyunculuk eğitimi aldı.

Ömer dizisinin İlkim'i Zeynep Oymak kimdir? Zeynep oymak kaç yaşında, boyu kilosu, dizi ve filmleri...

ZEYNEP OYMAK’IN ROL ALDIĞI YAPIMLAR

2017 yılında "Söz" dizisinde rol aldı. Yine aynı yıl içinde "4N1K" sinema filmi ile izleyicinin karşınsa çıktı. 2019 yılında "Dirlik Düzenlik" sinema filminde de rol aldı.

ZEYNEP OYMAK’IN ÖZEL HAYATI

Yargı dizisinin savcı Ilgaz’ı Kaan Urgancıoğlu ile 8 yıl beraberlik yaşadı. Daha sonra çift ayrıldı. Kaan Urgancıoğlu 2023 yılında ünlü mekan işletmecisi Burcu Denizer ile evlendi.

Kaynak : Mavi Kadın, birsenaltuntas.com
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...