Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Onların yanından bile geçmeyin…En sinirli 6 burç açıklandı!

Mavikadin>Yaşam>Onların yanından bile geçmeyin…En sinirli 6 burç açıklandı!

Burçlar insanların bazı karakter özellikleri hakkında belirleyici olabiliyor. Bazı burçlar çok sinirli olabiliyorlar. İşte sinirden yanlarından geçilemeyen 6 burç…

Onların yanından bile geçmeyin…En sinirli 6 burç açıklandı!

Astroloji ve burçlar kişilerin karakterleri hakkında yorumlar yapabilir. Bazı karakteristik özelliklerinde belirleyici olan astroloji, bazı burç insanları daha sakin ve ılımlı olabiliyorken bazıları adeta sinir küpü olabiliyor. İşte en sinirli 6 burç ve özellikleri...

Onların yanından bile geçmeyin…En sinirli 6 burç açıklandı!

  • Koç (21 Mart - 19 Nisan): Koçlar dünyanın en sinirli burçları arasında ilk sıralarda yer alırlar.Koç burcu kişiler, enerjik ve tutkulu olabilirler, bu nedenle hızlı öfkelenme eğilimindedirler. Ciddi yapıya sahip olan Koç burçları, gözleri kimseyi görmez kalp kırmada kimseyi tanımaz ve görmezler. Genelde negatif enerji bulunduran Koç burçları bu enerjiyi atmak için durduk yere birisine sataşabilirler.
  • Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs):Boğa burcu kişiler sabit burçlardır ve sabitlikleri nedeniyle inatçı olabilirler. Sakin ve uyumlu olarak gözükselerde damarlarına basıldıklarında direk dişlerini çıkaran Boğa burçları, sinirleri genelde içinde tutup sonradan dışarı vururlar. Sinirlendiklerinde kararlı bir şekilde tepki verebilirler.Özür dilemek bazen onlar için af yöntemi olmaz onlar kendileri isterlerse sizleri affederler.
  • Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz): Yengeç burcu kişiler aileleri ve sevdikleri için duygusal bir bağa sahiptirler. Bu nedenle aileleri veya sevdikleri hakkında endişeli olduklarında sinirlenebilirler.Çok duygusal burç oldukları hayal kırıklığına uğradıkları zaman ağızlarından çıkanlara pek dikkat etmezler.
  • Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos): Aslan burcu kişiler genellikle liderlik özelliklerine sahiptirler ve övgü ve dikkat isterler. Geri plana itildiklerinde sinirli olabilirler. Sinirlerine pek hakim olamayan Aslan burçları, karşısındaki insanların kalplerini kırmaktan çekinmezler.
  • Akrep (23 Ekim - 21 Kasım): Akrep burcu insanlarının derin duygusal doğası ve yoğun tutkuları, öfke anlarında daha yoğun hissetmelerine neden olabilir. Ancak, bu öfkeyi etkili bir şekilde yönetmeyi öğrendiklerinde, bu tutkuları daha olumlu bir şekilde kullanabilirler. Her burcun kendine özgü güçlü yönleri vardır, ve Akrep burcu insanları da bu güçlü yönlerini olumlu bir şekilde kullanabilirler.
  • Yay (22 Kasım - 21 Aralık): Yay burcu kişiler bağımsızlık ve özgürlüğe önem verirler. Kendilerini sınırlı hissettiklerinde sinirlenebilirler. Kendi alanlarına saygı gösterilmediğini hissettiklerinde veya özgürlüklerinin sınırlı olduğunu düşündüklerinde tepki verebilirler.

 

Kaynak : mynet, onedio
Editör : Yağmur Akın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...