Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Onur Seyit Yaran ablasının iddiaları sonrası sessizliğini bozdu: Hukuksal tepkim olmayacak!

Mavi Kadın>Magazin>Onur Seyit Yaran ablasının iddiaları sonrası sessizliğini bozdu: Hukuksal tepkim olmayacak!

Oyuncu Onur Seyit Yaran ablasının kendisi hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Yaran'ın ablası kardeşinin kendisine ve ailesine yaptığı psikolojik taciz iddialarını anlattıktan sonra özür diledi. Bu defa da oyuncu Yaran cephesinden yeni açıklama geldi. 

Onur Seyit Yaran ablasının iddiaları sonrası sessizliğini bozdu: Hukuksal tepkim olmayacak!

"Kardeşlerim" dizisiyle ünlenen Onur Seyit Yaran sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla gündem oldu. Oyuncunun ablası kardeşinin kendisine, eşine ve babasına psikolojik tacizde bulunduğunu söylemişti. 

"KARDEŞİM TARAFINDAN TACİZE UĞRUYORUM"

Oyuncu Yaran'ın ablası sosyal medya hesabından paylaştğı videolarla "Günlerdir kardeşim tarafından tacize uğruyorum. Sürekli bizi tehdit ediyor" diyen abla gözyaşları içinde "Senin doğmamış çocuğunu, kocanı … diyerek küfürler ediyor, silahlar gösteriyor bize, 'sizi öldürürüm' diyor" ifadelerini kullandı.

Daha sonra "Benim veya kocamın başına bir iş gelirse sorumlusu Onur Seyit Yaran'dır kamuoyuna sesleniyorum" diye bağıran abla, "Biz ona peygamberim diyecekmişiz para veremiyormuşuz o yüzden ona sebat etmemiz gerekiyormuş o peygambermiş" şeklinde konuştu. 

TARTIŞMAYI BÜYÜTTÜM ÜZGÜNÜM

Sosyal medyada gündeme gelen iddialar sonrasında oyuncunun ablasının hesabından özür mesajı geldi. Ablasının yaptığı açıklama şu şekildeydi: 

"Kardeşimle olan tartışmamızı büyütüp buraya yansıttığım ve yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için herkesten özür dilerim. Boş yere zamanınızı aldım, sevgiler" 

Onur Seyit Yaran ablasının iddiaları sonrası sessizliğini bozdu: Hukuksal tepkim olmayacak!

ÜNLÜ OYUNCUDAN DA AÇIKLAMA GELDİ: TEPKİM OLMAYACAK

Yaşanan bu olaylar karşısında sessizliğini bozan oyuncu Onur Seyit Yaran da "Ablam psikolojik depresyon tedavisi sürecinde. Bu yüzden ona karşı bir hukuksal tepkim olmayacak. Bu konuda anlayışlarınızı bekler, anlayışınız için teşekkür ederim" sözleriyle bir açıklama yaptı. 

Onur Seyit Yaran ablasının iddiaları sonrası sessizliğini bozdu: Hukuksal tepkim olmayacak!

"O HALA BENİM KÜÇÜK KARDEŞİM"

Özür mesajından sonra bir video daha paylaşan Yaran'ın ablası kardeşi için şunları söyledi:
"Sanırım ben kardeşimin bu kadar ünlü olduğunun farkında değilmişim. Sonuçta o hala benim küçük kardeşim. Hiç beklemediğim kadar tepki geldi. Böyle bir şey yaptığım için çok üzgünüm. Çünkü gerçekten her abla kardeş arasında olabilecek bir şey bire bin katarak, ağlayarak video çektim. Başta kendi ailemden ve kardeşimden özür dilerim. Hiç böyle olmasını istemedim" 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...