2023-01-23 09:28:50 | Son Güncelleme : 2023-01-23 10:21:13

Oyuncu Berat Efe Parlar'ı kahreden ölüm: Canım annemi kaybettik...

Küçük oyuncu olarak sektöre giren ve ilk 'Bücür' filmiyle başrol oynayan 18 yaşındaki Berat Efe Parlar, anne acısıyla yıkıldı. Parlar, kahreden haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Genç oyuncunun sevenleri oyuncuyu yazdıkları mesajlarla teselli etti.

Oyuncu Berat Efe Parlar'ı kahreden ölüm: Canım annemi kaybettik...

Küçük yaştan beri oyunculuk yapan Berat Efe Parlar, annesi Dilek Parlar'ı kaybettiğini duyurdu. Bir süredir tedavi gördüğü öğrenilen Dilek Parlar'ın dün hayata gözlerini yumduğu öğrenildi.

"CANIM ANNEMİ KAYBETTİK"

Cumartesi günü Maslak Tim Show Center'da 'Tozkoparan İskender' müzikalinde rol alan Berat Efe Parlar'ın annesi pazar günü hayatını kaybetti. Oyuncu, acı haberi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile takipçileriyle paylaştı.

Geçmişte 'Güldüy Güldüy Show Çocuk'ta da rol alan Berat Efe Parlar;

"Canım annemi kaybettik... Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip, Şakirin Camii'nden kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir" mesajını yayınladı. Sevenleri ve arkadaşları Berat Efe Parlar'a başsağlığı yorumları yaparak destek oldu.

"ANNEMİN HASTA OLDUĞUNU SETTE ÖĞRENDİM" DEMİŞTİ

Genç oyuncu Parlar,, 2019 yılında yaptığı bir röportajında annesinin rahatsızlandığını film setinde öğrendiğini açıklamıştı. Konuyla ilgili yaptığı açıklamada Parlar;

'''İftarlık Gazoz' filmi zamanında annemin hastalığı başlamıştı, onu düşündüm. Babam, annemin yanına İstanbul'a gelmek zorundaydı. Orada oyuncu koçumla birlikte kaldım. Biraz annemi düşündüm, biraz o zamanı düşündüm ve ağladım... Babam şeker hastası... Annemden sonra babam da hastalandı. Atakları oluyor. Tek çocuğum, kardeşim yok" diyerek yürekleri burkmuştu.

Berat Efe Parlar, anneler günü nedeniyle sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda;  "Başta canım annemin sonra ülkemin tüm annelerinin ve anne adaylarının Anneler Günü kutlu olsun" sözlerine yer vermişti.

Mavi Kadın