Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Oyuncu Funda Eryiğit'in bebeği dünyaya geldi

Mavikadin>Magazin>Oyuncu Funda Eryiğit'in bebeği dünyaya geldi

Ünlü oyuncu Funda Eryiğit'in, bir süre önce hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Oyuncu ve yönetmen Berkun Oya ile bir oğulları olacağı öğrenilen çift, saatler önce anneliğe ve babalığa ilk adımı attı. Ünlü çiftin bebeğinin ve annenin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Oyuncu Funda Eryiğit'in bebeği dünyaya geldi

Ünlü oyuncu Funda Eryiğit, Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaştığı Boğa Boğa filmiyle göz doldurduktan sonra, hamilelik haberiyle gündeme gelmişti. Geçtiğimiz haftalarda uzun süredir arkadaşlıkları olan Berkun Oya ile dünyaevine giren Eryiğit, mutlu bir birliktelik sürdürdüğünü hayranlarıyla paylaşmıştı. Çiftin ilk çocukları dünyaya geldi.

OĞLUNA CİVAN ADINI VERDİ

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, sevilen oyuncu ilk bebeğini dünyaya getirdi. İlk bebeklerini kucaklarına almanın sevincini yaşayan Funda Eryiğit ve Berkun Oya, oğullarına "Civan" adını verdi.

Oyuncu Funda Eryiğit'in bebeği dünyaya geldi

ÜNLÜ OYUNCUYLA EVLENMİŞTİ

Rol aldığı dizilerdeki başarılı oyunculuğu ile adından söz ettiren 38 yaşındaki Funda Eryiğit, Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaştığı Boğa Boğa dizisinin galasına karnı burnunda haliyle gelmiş ve herkesi şaşkına çevirmişti. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamaya çalışan Eryiğit, bir süre önce hayatını, kendisi gibi oyuncu ve yönetmen Berkun Oya ile birleştirmişti. Eryiğit, o anlara dair bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

Oyuncu Funda Eryiğit'in bebeği dünyaya geldi

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...