Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Petek Dinçöz'den bomba gibi itiraf: Dilan Polat beni aradı!

Mavikadin>Magazin>Petek Dinçöz'den bomba gibi itiraf: Dilan Polat beni aradı!

Eski manken ve şarkıcı Petek Dinçöz, İstanbul'da bir güzellik merkezi açmış ve güzellik merkezini kısa sürede kapatmıştı. Ünlü isim, güzellik sektörüne adım attığında Dilan Polat'ın kendisini telefonla aradığını açıklayarak nasıl çok para kazanacağını anlattığını ifade etti.

Petek Dinçöz'den bomba gibi itiraf: Dilan Polat beni aradı!

Güzellik merkezleri sahibi Dilan Polat ve Engin Polat'ın geçtiğimiz haftalarda kara para aklama suçlamasıyla gözaltına alınmasının ardından, haklarında haberlerin ardı arkası kesilmedi. Her gün yeni bir haberin ortaya çıktığı bu günlerde ünlü şarkıcı Petek Dinçöz de Dilan Polat'ın geçtiğimiz yıllarda açtığı güzellik sektörüne atılmasının üzerine kendisini telefonla aradığını açıkladı.

PETEK DİNÇÖZ DİLAN POLAT'IN KENDİSİNİ TELEFONLA ARADIĞINI AÇIKLADI

Özellikle son yıllarda güzellik merkezlerinin büyük bir popülerlik kazanmasıyla birlikte, bütün güzellik merkezi sahiplerine yönelik ilgi arttı. Güzellik merkezi işleten tüm tanınmış kişilikler, MASAK tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutuldu.

Güzellik sektörü balonunun söndüğü bu günlerde Dilan Polat hakkında bir açıklama da ünlülerden Petek Dinçöz'den geldi. Ünlü şarkıcı geride bıraktığımız akşam Kıbrıs'ta sahne aldı. Burada sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Dinçöz, 2021 yılında İstanbul Ataşehir'de bir güzellik merkezi açmıştı. Bunun üzerine kendisini Dilan Polat'ın aradığını açıkladı.

Güzellik merkezi açtığında Dilan Polat'ın kendisini aradığını itiraf eden Dinçöz, 'O dönem Dilan Polat bana telefon açtı ve Hayırlı uğurlu olsun dedi.' şeklinde ifade etti.

Dinçöz, kendisini tanıyamadığını ifade ettiğinde, Polat'ın "Dilan Polat ben, komşu olduk, hayırlı olsun." şeklinde cevap verdiğini açıkladı.

Ünlü şarkıcı, Dilan Polat'ın müşteri çekme konusundaki stratejisini sorması üzerine, Polat'ın "Hayatım, 24 saat boyunca Instagram üzerinden paylaşım yaparak çekeceksin" şeklinde cevap verdiğini ifade etti.

Petek Dinçöz'den bomba gibi itiraf: Dilan Polat beni aradı!

Petek Dinçöz'den bomba gibi itiraf: Dilan Polat beni aradı!

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...