Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Philips Lumea kullananların olumlu ve olumsuz yorumları

Mavikadin>Tekno kadın>Philips Lumea kullananların olumlu ve olumsuz yorumları

Philips Lumea lazer epilasyon cihazı son senelerin popüler aletlerindendir. Philips Lumea sayesinde tüylerden arınmış mis gibi bir cilde sahip olabilirsiniz. Kollar, bacak, yüz, karın ve bikini çizgisinde bu cihaz kullanılabiliyor. Philips Lumea kullanan kişilerin olumlu ve olumsuz yorumlarına buyrun bir göz atalım:

Philips Lumea lazer epilasyon cihazı kullanan kişilerin çoğu memnundur. Bu cihaz tüyleri tamamen yok etmez ancak uyutup geç çıkmasını sağlar.
Philips Lumea lazer epilasyon cihazı kullanan kişilerin çoğu memnundur. Bu cihaz tüyleri tamamen yok etmez ancak uyutup geç çıkmasını sağlar.

Philips Lumea, onlarca farklı çeşidi olan tüy alma cihazıdır. Bu alet tüyleri tamamen yok etmeyi vaad etmiyor, tüyleri uyutuyor ve tüyler uzun süre çıkmıyor. Ancak kullanıcı yorumları gösteriyor ki bu cihaz tüyleri inceltiyor, azaltıyor ve geç çıkmasını sağlıyor. Philips Lumea kullananların yorumları şöyledir:

PHİLİPS LUMEA IPL TÜY ALMA CİHAZI KULLANICI YORUMLARI

Philips Lumeayı 6 haftadır kullanıyorum. Kollarımdaki tüyler %80,bacaklarım %50, yüzüm %70 bitti ve bikini bölgesi henüz tam olarak sonuç vermese de oradaki kıllar da dökülme başladı. İyiki de almışım.

Almak isteyenler tereddüt etmeden alabilir ben çok memnun kaldım gerçek faydalı bir seneye yaklaştı kullanmaya başlayalı çok faydasını gördüm. Tüylerimi büyük ölçüde azalttı ve tüylerimi inceltti. Acı yok denecek kadar az hatta yok.

Philips Lumea kullanıyorum. Size bu makine hakkında bilgiler vereceğim: 250 bin atış hakkınız bittiğinde makine çöp olur, atışı doldurma imkanı yoktur. Philips Lumea IPL özelliği ile tüyleri uyutma yöntemidir, tamamen yok etmez fakat uzun süre tüysüz gezmenizi sağlar. Etkisi geçtikçe tüyler uyanır o yüzden düzenli yapmak önemlidir. Philips Lumea uygulamasını telefona indirip bu uygulamaya göre hareket etmelidir. İnce deri olan bölgelerde yüksek ayar kullanmamanız önerilir. Cildi tahriş edebilir. Erkeklerde cihazı kullanabilir. Atış yaptığınız yere tekrar atış yapmayın. Makine kullanıldığı süre içinde ağda yapılmamalıdır. Çünkü kıl kökü lazım işlem için. Dövme, sivilce, yara olan yerlerde kullanmamalı. Philips Lumeayı kullandıktan sonra  ilk birkaç saat duş önerilmez. Özellikle sıcak suyla duş cildi tahriş eder ve kızarıklık oluşabilir. O yüzden ılık veya soğuk su tercih etmelisiniz.

Ben bu cihazdan memnunum ve şöyle kullandım: Tüyleri jiletle aldıktan 3 gün sonra haftada bir olacak şekilde kulllandım. Tüylerim zamanla azaldı ve inceldi. Daha sonra süreci 2-4-6 hafta arayla makineyi kullanmaya devam ettim. Özetle ben makinenin çok faydasını gördüm. Tabi her vücut, hormonal denge ve tüy yapısı aynı değildir. Herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir.

Ben Philips Lumea aldım çok az yerde faydası oldu, yok olan çok az kıl oldu, düzenli kullandığım halde pek etki yapmadı. Ama tüyler geç çıkıyor kullandıktan sonra en azından o yönü iyi.

Philips Lumea kullananların olumlu ve olumsuz yorumları

3 aydır kullanıyorum, çok memnunum, yüzümdeki tüylerim için almıştım, hiç acıtmıyor, kızarıklık yada iz bırakmıyor, tüyler daha uzun süre çıkıyor. Çok memnun kaldım

Philips Lumea kullanıyorum bikini bölgesi bitti sayılır bacakta aynı şekilde az ve geç çıkarıyor, tavsiye ederim memnunum.

Philips Lumeayı en az 11 seans kullandım tüm vücuduma ve hiç bir etkisini görmedim. Kullandıktan 15 gün sonra vücudum tekrar aynı kıl-tüy seviyesine ulaşıyor. Bende işe yaramadı.

2 yıla yakın zamandır kullanıyorum ancak hala tam etkisini göremedim düzgün kullandığımı düşünüyorum uygulamasına göre ilerledim açıkçası hayal kırıklığına uğradım, ben fayda görmedim.

Ben aldım memnum kalmadım sattım tüyleri uyutuyor bitirmiyor ağda görevi yapıyor vereceğiniz paraya yazık olur.

Bende de Philips Lumea var gayet güzel tamamıyla kurtuldum tüy sorunundan tavsiye ederim.

Bende hiç işe yaramadı tüyler aynı çıkıyor sert kalın hiç değişiklik olmadı hayal kırıklığı.

Philips Lumea kullananların olumlu ve olumsuz yorumları

Çok memnunum. Philips Lumeayı ilk kullandıktan sonra Google’a “Philips lumea ıpl google play” yazıp uygulamasını indiriyoruz. Bu uygulama bize ne zaman makine kullanmamız gerektiğini bildiriyor.

Philps Lumea’nın 5 kademesi var. Acıya toleransınıza göre dilediğiniz kademeyi seçebiliyorsunuz. Bikini bölgesi genellikle 2 veya 3. Kademede kullanmak mantıklı, koltuk altı da 3-4. Kademe kullanılabilir. Ben bu şekilde kullandım. Sizin acı eşiğiniz farklı olabilir. Önce en düşük ayarda 2den başlayın, şayet dayabilirseniz 5.kademeye kadar çıkabilirsiniz.

Tüylerimi jiletle aldığım gün Philips Lumeayı kullanıyorum. Önce 2 haftada 1, sonra 4 haftada 1 daha sonra 2 ayda bir şeklinde uzun aralıklarla kullanılıyor. Philips Lumea uygulamasını telefona indirdiğinizde makineyi ne zaman kullanmanız gerektiğini size bildiriyor.

Çok memnunum Philips Lumeadan. Uzun süre lazere gitmiş biri olarak söyleyebilirim ki; bu işin en pratik çözümü bu alet. Güzellik merkezlerine boş yere bir sürü para harcamışım.

Philips Lumeayı öncelerde alıp almamakta çok tereddüt etmiştim. Fakat şimdi iyi ki almışım diyorum. 4 defa kullandım gözle görülür şekilde fark var tüyler azaldı, çıkanlar da oldukça geç çıkıyor. Tamamen Bitirir mi bitirmez mi orasını bilmiyorum ama şu anki etkisi bile oldukça rahatlattı beni. Tavsiye ediyorum.

Philips Lumeayı yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Tüylerimde %95 oranında azalma oldu. En önemli nokta düzenli kullanılması. Cihazın uygulamasını indirirseniz işlemlerinizi takip etmeniz kolaylaşır ve işlem tarihinden önce size hatırlatma yapacaktır. Kesinlikle çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Philips Lumeayı 5 seans kullandım tüylerimde yüzde 60 azalma oldu, kullanmaya devam edeceğim güzellik merkezlerin binlerce lira vermektense bu cihazı almanızı tavsiye ederim.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Selma Yenidoğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Zamana karşı yarışan kadınlara yönelik hızlı ve etkili 7 kişisel bakım uygulaması
Tekno Kadın
Zamana karşı yarışan kadınlara yönelik hızlı ve etkili 7 kişisel bakım uygulaması
Çalışan anneler, aktif kariyer sahibi genç kadınlar veya birden fazla işi ve sorumluluğu olanlar… Hepimiz için ortak olan şey, zamana karşı yarışıyor oluşumuz. Gün içerisinde işlerimize yetişmeye çalışırken kendimize ayıracak vakti bulmak çoğunlukla imkânsız hale geliyor. Sizin için kişisel bakımınıza vakit ayırmayı hem kolaylaştıracak hem eğlenceli hale getirecek hızlı ve etkili yöntemleri listeledik.
Uygun fiyatlı ve kaliteli en iyi tost makinesi modelleri
Tekno Kadın
Uygun fiyatlı ve kaliteli en iyi tost makinesi modelleri
Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi, pratik atıştırmalıkların kurtarıcısı olan tost makineleri artık sadece ekmek kızartma işlevinden çok daha fazlasını sunuyor. Tost makinesi markaları arasından seçim yaparken hangi özelliklere dikkat etmeliyiz? Hangi markalar güvenilir ve dayanıklı ürünler sunuyor? İşte tüm bu soruların cevaplarına göz atacağız.
Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?
Tekno Kadın
Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?
Kadınlar için hediye seçimi karmaşık bir süreç olabilir ve hediyenin özel ve anlamlı olmasını isteriz. Ancak, bir erkeğe hangi hediyenin beğenileceğini belirlemek bazen zor olabilir. İşte bu noktada, burçlara göre hediye rehberi devreye giriyor. Her burcun kendine özgü bir karakteri bulunmaktadır ve bu karakterlere uygun hediyeler seçmek, karar verme sürecinizi kolaylaştırabilir. Burçlara göre hediye seçimleri, alıcıya özel ve düşünceli bir armağan sunma fırsatı tanır. İşte Burçlara göre erkeklere alınabilecek hediyeler… 
Sonraki Haber Yükleniyor...