Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Pınar Deniz ödül aldı: Yargı'nın senaristi Sema Ergenekon gözyaşlarına boğuldu

Mavikadin>Magazin>Pınar Deniz ödül aldı: Yargı'nın senaristi Sema Ergenekon gözyaşlarına boğuldu

Pınar Deniz, 'Yargı' dizisindeki başarılı performansıyla ikinci kez Altın Kelebek Töreni'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazandı ve yaptığı konuşma sırasında dizi senaristi Sema Ergenekon'u duygulandırdı.

Pınar Deniz ödül aldı: Yargı'nın senaristi Sema Ergenekon gözyaşlarına boğuldu

Türkiye'nin en çok izlenen dizisi haline gelen 'Yargı' dizisinin başrol oyuncularından Pınar Deniz, Altın Kelebek Ödül Töreni'nde üst üste ikinci kez "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü" nü kazandı. Dün akşam düzenlenen törende sahneye çıkarak ödülünü alan Deniz, konuşmasıyla dizinin senaristi Sema Ergenekon'u duygulandırdı.

PINAR DENİZ İKİNCİ KEZ ALTIN KELEBEK ALDI

Ödülünü Perihan Savaş'tan alan Deniz, "İki sene üst üste En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü almak benim için benim için çok gurur verici... Vesile olan herkese çok teşekkür ederim. Bu ödüllerin hepsini Ceylin sayesinde alıyorum Ceylin gerçekten hayatıma hayatımda özel bir karakter oldu, beni büyüttü diyebilirim" dedi.

Pınar Deniz ödül aldı: Yargı'nın senaristi Sema Ergenekon gözyaşlarına boğuldu

KONUŞMASIYLA YARGI'NIN SENARİSTİNİ AĞLATTI

Oyuncu, yaptığı uzun teşekkür konuşmasında da bireysel olarak tüm ekip arkadaşlarına teşekkür etti ve şu ifadeleri kullandı:

“Yargı başıma gelen en güzel hikâye… Gerçekten iyi ki bu yola çıkmışım… Bana sonsuz derecede güvenip bu karakteri emanet eden sevgili Kerem Çatay’a, her defasında daha güçlü hikayeler yaratan Sema Ergenekon… Sen böylesine ilan veren bir karakteri yaratmasaydın ben bu ödülleri alamazdım… Ali Bilgin seni çok seviyorum. Beste, Batu… Siz her oyuncunun çalışmak için can atacağı yönetmenlersiniz… Ben ne kadar şanslıyım ki, sizinle çalışıyorum. Siz olmasaydınız her şey çok zor olabilirdi. Kaan, Uğur ve diğer bütün oyuncu arkadaşlarıma, bütün set arkası arkadaşlarım siz benim başıma gelen en güzel şeylerden birisiniz. Bu yolculukta bu kadar özverili davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. Bu ödülü de bütün Yargı ekibi adına alıyorum…”

Pınar Deniz ödül aldı: Yargı'nın senaristi Sema Ergenekon gözyaşlarına boğuldu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...