Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ramazan Bayramı estetikle başladı! Seda Sayan yine bıçak altına yattı…

Mavi Kadın>Magazin>Ramazan Bayramı estetikle başladı! Seda Sayan yine bıçak altına yattı…

Ünlü sanatçı Seda Sayan estetik operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Sosyal medya hesabından lolita lift yaptırdığı anları takipçileri ile paylaştı.

Ramazan Bayramı estetikle başladı! Seda Sayan yine bıçak altına yattı…

Estetik ameliyatları ile gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Seda Sayan, Raman Bayramı dinlemedi bıçal altına yattı. Fransız askısı operasyonu ile uzun süre konuşulan Sayan bu kez bayram iznini fırsata çevirerek lolita lift operasyonu oldu.

GİTTİKÇE GENÇLEŞİYOR

En son Fransız askısı ile yüzünü gerdiren toplatan Seda Sayan, bayram tatilinde izin gününü fırsat bildi. “Lolita Lift” operasyonu ile alt yüzünü ve gıdısını toplatan Seda Sayan  “Lolita olacağım” diyerek o anları Instragram hesabında yayınladı.

Ramazan Bayramı estetikle başladı! Seda Sayan yine bıçak altına yattı…

BARBİE BEBEK SEDA SAYAN

Geçtiğimiz günlerde 60 yaşındaki şarkıcı Seda Sayan bacaklarına “Barbie bebek” estetiği yaptırmıştı. Yaptırdığı estetikleri sosyal medya hesabından paylaşan Sayan, operasyonların detaylarını paylaşmaktan çekinmiyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sevim Kipritçi
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...