Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada felç olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada felç olmak, felç görmek anlamı nedir? 

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada felç olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada felç olmak, felç görmek anlamı nedir? 

Rüyada felç olduğunu görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında uzun ve sağlıklı bir ömür geçireceğine işaret eder. Kişinin çok çalışkan ve azimli biri olduğunu gösteren bu rüya, başarı, sağlık ve mutluluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin çok fedakarlık yaptığını ve bu fedakarlıkların karşılığını alacağını gösterir. Rüyada felç olduğunu görmek birçok farklı anlama gelir. Rüyada felç görmek, felç olduğunu görmek, başkasının felç olduğunu görmek tabirleri ve diğer detaylar: 

Rüyada felç olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada felç olmak, felç görmek anlamı nedir? 

Rüyada felç olduğunu görmek, tersine çıkan hayırlı rüyalardandır. Rüya sahibinin gerçek hayatında yaşadıklarına işaret eden bu rüya; başarı, sağlık ve mutluluk anlamına gelir. Kişinin başarılı olmak için çok çalıştığına, uykusuz kaldığına ve hatta kendini bunalttığına işaret eder. Rüyada felç olmak birçok farklı şekilde tabir edilir. Rüyada felç olduğunu görmek ile ilgili tüm tabirler… 

RÜYADA FELÇ OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada felç olduğunu görmek rüya sahibinin çok hareketli yaşam tarzına sahip olduğu şeklinde yorumlanır. Kişinin hem aile hem de iş hayatında oldukça yorucu ve tempolu bir yaşamı olduğuna işaret eder. Çok çalışmaya, uykusuz kalmaya ve hedefleri için fedakarlık yapmaya delalet eder. Bu rüya kişinin istediklerine kavuşacağının, dileklerinin gerçek olacağının habercisidir. Aile hayatında mutlu bir evliliği ve huzurlu bir ömrü temsil eder. Rüyada felç olduğunu görmek, tersine çıkan hayırlı rüyalardan biridir. 

RÜYADA FELÇ GÖRMEK 

Rüyada felç görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında kendisini çok sıktığını ve bunalttığını gösterir. Hem aile hem de iş hayatında kişinin olmadığı biri gibi davrandığına işaret eder. Kişinin tüm yaşantısında ağırbaşlı ve mantıklı davranmaya çalıştığının habercisidir. Bu durumun rüya sahibini olumsuz olarak etkilediğini temsil eder. 

RÜYADA KENDİNİ FELÇLİ GÖRMEK

Rüyada kendini felçli görmek, rüya sahibinin gerçek hayatındaki sağlık durumunu temsil eder. Kişinin var olan sağlık problemlerinin biteceğine, eskisinden daha sağlıklı bir hale geleceğine işaret eder. Uzun ve hayırlı bir ömrün habercisidir. Rüya sahibinin oldukça hareketli ve güzel bir yaşamı olacağını gösterir. Hastalıklardan kurtulmaya, şifa bulmaya ve uzun bir ömür yaşamaya delalet eder.

Rüyada felç olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada felç olmak, felç görmek anlamı nedir? 

RÜYADA BAŞKASININ FELÇ OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada başkasının felç olduğunu görmek, rüya sahibinin gerçek hayatındaki olumlu gelişmelere işaret eder. Kişinin aile hayatındaki huzurun, evlilik hayatındaki mutluluğun ve iş hayatındaki başarının habercisidir. Her anlamda mutluluk olarak tabir edilen bu rüya, kişinin mutlu ve uzun bir ömür yaşayacağına delalet eder. 

RÜYADA AĞZININ FELÇ OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada ağzının felç olduğunu görmek,  oldukça hayırlı olarak tabir edilmiştir. Rüya sahibinin iyi niyetli insanlarla tanışıp arkadaş çevresini genişleteceğine işaret eder. İş hayatındaki başarıların habercisi olan bu rüya, mevkide yükselmeyi ve kazancın artacağını gösterir. Bolluk bereket, yüksek kazanç ve terfi anlamına gelir. Rüya sahibinin borçları varsa hepsini ödeyeceğine delalet eder. 

RÜYADA AĞIZ FELCİ GEÇİRDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada ağız felci geçirdiğini görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında istediği şeyleri işaret eder. Kişinin çok çalışıp ulaşmak istediği hedefleri, almak istediği maddi şeyleri ve manevi olarak yükselmek istediği seviyeyi gösterir. Bu rüya kişinin neredeyse imkansız gibi görünen hayallerini temsil eder. İş hayatında başarıya, makam ve mevkide yükselmeye delalet eder.

RÜYADA BAŞKASININ AĞZININ FELÇ OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada başkasının ağzının felç olduğunu görmek, iş hayatındaki gelişmeler şeklinde tabir edilir. Kişinin iş hayatında yükseleceğine, yeni iş fırsatları yakalayacağına ve bu fırsatları değerlendireceğine işaret eder. Yüksek kazanç sağlamaya, mal mülk sahibi olmaya ve maddi anlamda refah içerisinde yaşamaya delalet eder. Bu rüya görünenin aksine çok hayırlı olarak tabir edilmiştir. 

Rüyada felç olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada felç olmak, felç görmek anlamı nedir? 

RÜYADA SOL TARAFININ FELÇ OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada sol tarafının felç olduğunu görmek, rüya sahibinin ailesinde meydana gelebilecek olacak hastalıklar olarak tabir edilir. Kişinin kız kardeşinin ya da kızının sağlığının bozulacağına ve hastalığa yakalanacağına delalet eder. Yakın çevreden ya da aile üyelerinden birinin vefat edeceği anlamına da  gelebilir. Rüya sahibinin yakın zamanda başına kötülüklerin gelebileceğini, bu yüzden de çevresine ve kendisine çok dikkat etmesi gerektiğini gösteren uyarıcı rüyalardandır. 

RÜYADA DİLİNİN FELÇ OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada dilinin felç olduğunu görmek, rüya sahibinin hayatındaki büyük bir dönüşümün habercisidir. Kişinin  geçmişte yaptığı yanlış hareketleri bir daha tekrarlamayacağına delalet eder. Rüya sahibinin arkadaşları ve çevresinin hakkında bir daha yalan konuşmayacağını, dedikodu yapmayacağını ve kimseye iftira atmayacağını işaret eder. Bu rüya kişinin doğru yolu bulacağının, hayatındaki yanlışları düzelteceğinin habercisidir. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Rüyada yengeç görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada yengeç görmek ne anlama gelir?
Rüyada yengeç görmek, rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli bir insana işaret eder. Bu rüya genel olarak uyarıcı niteliğe sahip rüyalar arasındadır. Kişinin arkadaşlarını iyi seçmesi gerektiğini ve sırlarını kimseye vermemesi gerektiğini gösterir. Rüyada yengeç görmek, çok farklı tabirlere sahiptir. Rüyada yengeç görmek, yengeç yavrusu görmek, yengeç sürüsü görmek tabirleri ve diğer tabirler…
Rüyada alışveriş yapmak ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada alışveriş yapmak ne anlama gelir?
Rüyada alışveriş yapmak, değişiklik ve yenilik anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatından memnun olmadığını, farklı şeyler aradığını gösterir. Yeni arkadaşlar edinmeye, yeni hobiler ve alışkanlıklar kazanmaya işaret eder. Rüyada alışveriş yapmak çeşitli tabirlere sahiptir. Rüyada alışveriş yapmak, düğün alışverişi yapmak, pazardan alışveriş yapmak tabirleri ve diğer detaylar:
Rüyada akrep görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada akrep görmek ne anlama gelir?
Rüyada akrep görmek, olumsuz tabire sahip rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin etrafındaki kötü niyetli insanlara işaret eder. Kişinin çevresindeki insanlara ve arkadaşlarına dikkat etmesini gösteren uyarıcı nitelikteki rüyalardandır. Rüyada akrebin nasıl görüldüğüne bağlı olarak, rüyanın tabiri değişir. Rüyada akrep görmek, akrep yuvası görmek, akrep soktuğunu görmek tabirleri ve diğer detaylara gözatabilirsiniz...
Sonraki Haber Yükleniyor...