Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada minare görmek ne demek? Minare yapmak, minareden düşmek anlamı ve tabiri

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada minare görmek ne demek? Minare yapmak, minareden düşmek anlamı ve tabiri

Rüyada minare görmek olumlu tabir edilmiştir. Her caminin yanı başında yükselen minareler kimi zaman iyi, kimi zamansa kötü şekilde rüyamıza girebilmektedir. Genellikle mevkide yükselmek, kazanç sağlamak şeklinde tabir edilen rüyada minare görmek ne anlama gelir? Rüyada minare yapmak, beyaz minare görmek, minarede ezan okumak ne demek? Tüm minare tabirlerini derledik.

Rüyada minare görmek ne demek? Minare yapmak, minareden düşmek anlamı ve tabiri

Hızlı erişim:

 • RÜYADA MİNARE GÖRMEK
 • RÜYADA MİNARENİN YANDIĞINI GÖRMEK 
 • RÜYADA MİNARE YAPILDIĞINI GÖRMEK
 • RÜYADA İKİ TANE MİNARE GÖRMEK 
 • RÜYADA CAMİ MİNARESİ GÖRMEK
 • RÜYADA BEYAZ MİNARE GÖRMEK
 • RÜYADA MİNARE TEMİZLEMEK
 • RÜYADA MİNAREDE EZAN OKUMAK
 • RÜYADA MİNARE YAPMAK
 • RÜYADA MİNARE YIKILDIĞINI GÖRMEK
 • RÜYADA MİNAREDEN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüya tabirlerine göre rüyada minare görmek, kişinin temiz kalpli ve iyi niyetli biri olduğunu gösterir. Bazı tabirlerde olumsuz anlamlar olsa da genellikle olumlu yorumlanır. Maddi kazanç ve iş hayatıyla ilişkilendirilir. Peki rüyada minare görmek ne anlama gelir? Rüyada minare temizlemek, minare yapmak, minarede ezan okumak tabirleri nedir? Mavi Kadın editörünün hazırladığı tabirlere yukarıda hızlı erişim linkleriyle de kolayca ulaşabilirsiniz. 

RÜYADA MİNARE GÖRMEK NE ANLAMA GELİR

Rüyada minare görmek, rüya sahibinin hayırlı şeyler yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Kişinin iyi niyetli ve temiz kalpli birisi olduğu şeklinde yorumlanır. Bu sebeple rüya sahibinin gerçek hayatında yüksek makamlara geleceğini delalet eder. Kişinin gerçek hayatında işlerinin rast gideceğine ve iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde beklemdiği bir yerden hayırlı haber alacağı şeklinde yorumlanır. 

RÜYADA MİNARENİN YANDIĞINI GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada minarenin yandığını görmek, kişinin Allah yolundan uzaklaşığı şeklinde tabir edilir. Kişinin inancının azaldığına, ibadetlerinden uzaklaştığına işaret eder. Bu yönüyle rüya sahibinin uyarıcı bir rüyadır. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibine beklemediği bir yerden hayırlı haberler alacağı şeklinde de yorumlanmıştır. 

Rüyada minare görmek ne demek? Minare yapmak, minareden düşmek anlamı ve tabiri

RÜYADA MİNARE YAPILDIĞINI GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada minare yapıldığını görmek, kişinin bilgili ve iyi niyetli bir olduğu şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi çevresinde sözü dinlenen bilgili ve tecrübeli bir insandır. Kişinin dilediği dileklerinin kabul olacağına ve güç kazanacağına delalet eder. Rüya sahibi çok başarılı işler yapacaktır ve bu işler sayesinde maddi olarak büyük kazançlar elde edecektir. Kişinin maddi olarak refaha ulaşacağına işaret eder. 

RÜYADA İKİ TANE MİNARE GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada iki tane minare görmek, rüya sahibinin önemli mevkilere geleceği şeklinde yorumlanır. Maddi olarak kişinin kazançlı işler yapacağına, yüksek terfiler alacağına ve iyi bir mevkiye ulaşacağına delalet eder. Rüya sahibi maddi kazançlarının yanı sıra manevi olarak da yüksek bir konuma gelecektir. Rüya sahibi için hayırlı olarak yorumlanan bu rüya, maddi ve manevi olarak yaşanacak hayırlı gelişmelere işaret eder. 

RÜYADA CAMİ MİNARESİ GÖRMEK

Rüyada cami minaresi görmek, rüya sahibinin alacağı güzel haberler olarak tabir edilmiştir. Rüya sahibinin temiz kalpli bir insan olduğuna delalet eden bu rüya, kişinin mutlu olacağı günlere işaret eder. Özellikle iş hayatında yaşanacak olan güzel gelişmelere, doğru değerlendirilen iş fırsatlarına ve güzel kazançlara delalet eder. 

Rüyada minare görmek ne demek? Minare yapmak, minareden düşmek anlamı ve tabiri

RÜYADA BEYAZ MİNARE GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada beyaz minare görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumlar olarak yorumlanmıştır. Kişinin kenddisini yalnız hissettiği, çevresiyle arasının bozulduğu bir duruma delalaet eder. Bu rüya kişinin sevdiği insanlarla vakit geçirmesi gerektiğini gösteren hatırlatıcı bir rüyadır. 

RÜYADA MİNARE TEMİZLEMEK NE DEMEK?

Rüyada minare temizlemek, kişinin hayatındaki yaşanacak olan güzel gelişmeler olarak tabir edilmiştir. Rüya sahibinin tövbe edeceğini ve tövbe ettikten sonra tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağını işaret eder. Kişinin maddi olarak kazanç sağlayacağına ,kazançlı işler yapacağına ve karşısına çok iyi iş fırsatları çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin, sıkıntılarından, dertlerinden ve varsa eğer hastalıklarından kurtulacağı şeklinde yorumlanmıştır. 

RÜYADA MİNAREDE EZAN OKUMAK NE DEMEK?

Rüyada minarede ezan okumak,  rüya sahibinin gerçek hayatında yaşayacağı güzel olaylar şeklinde yorumlanır. Kişinin yaşayacağı güzel şeylerden hem ailesi hem de çevresi yararlanacaktır. Rüya sahibinin çevresindeki herkese fayda sağlayacak bir iş yapacağına işaret eder. 

Rüyada minare görmek ne demek? Minare yapmak, minareden düşmek anlamı ve tabiri

RÜYADA MİNARE YAPMAK TABİRİ NEDİR?

Rüyada minera yapmak, rüya sahibinin Allah yolunda hayırlı işler yapacağı şeklinde yorumlanmıştır. Kişi manevi yönde gelişecek ve bu sayede iyilikler yapacaktır. Rüya sahibinin eli bol, gönlü geniş bir insan olacağına delalet eder. 

RÜYADA MİNARENİN YIKILDIĞINI GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada minarenin yıkıldığını görmek, olumsuz anlamda tabir edilmiştir. Rüya sahibinin ailesindeki çıkacak olan sağlık problemlerine, hastalıklara ve ölümlere işaret etmektedir. Rüya sahibinin yaşadığı yerdeki insanların durumunun değişeceğine ve o bölgeden gideceklerine delalet eder. 

RÜYADA MİNAREDEN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada minareden düştüğünün görülmesi, kişinin toplumda ayıplanacak bir şey yapacağı şeklinde tabr edilir. Rüya sahibinin sonucunda toplumdan dışlanacağı, ayıplanacağı bir iş yapacağına işaret eder. Kişinin itibarını yitireceğine ve daha sonra tekrardan itibarını kazanmak için çalışacağına delalet eder.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...