Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada yengeç görmek ne anlama gelir? Rüyada yengeç beslemek, yengeç öldürmek tabirleri…

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada yengeç görmek ne anlama gelir? Rüyada yengeç beslemek, yengeç öldürmek tabirleri…

Rüyada yengeç görmek, rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli bir insana işaret eder. Bu rüya genel olarak uyarıcı niteliğe sahip rüyalar arasındadır. Kişinin arkadaşlarını iyi seçmesi gerektiğini ve sırlarını kimseye vermemesi gerektiğini gösterir. Rüyada yengeç görmek, çok farklı tabirlere sahiptir. Rüyada yengeç görmek, yengeç yavrusu görmek, yengeç sürüsü görmek tabirleri ve diğer tabirler…

Rüyada yengeç görmek ne anlama gelir? Rüyada yengeç beslemek, yengeç öldürmek tabirleri…

Rüyada yengeç görmek, rüya sahibinin inatçı bir kişi olduğunu simgeler. Kişinin sıfırdan başlayarak kendine güzel bir yaşam kuracak kadar hırslı ve çalışkan olduğunu gösterir.  Kazanılacak olan başarıların habercisidir. Rüyada yengeç görmek, yengecin nasıl görüldüğüne göre farklı anlamlar taşır. Rüyada yengeç görmek ile ilgili tüm tabirleri derledik… 

RÜYADA YENGEÇ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada yengeç görmek, rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli bir insanları temsil eder. Bu sebeple kişinin çevresindeki insanlara ve arkadaşlarına dikkat etmesi gerektiğini gösteren uyarıcı rüyalardandır. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına ve kazancının artacağına delalet eder. Yaşanılan dertlerin biteceğini ve mutlu günlerin yeniden geleceğini simgeler. Başarıya ulaşmak ve hayallerini gerçekleştirmek olarak tabir edilir. 

RÜYADA YENGEÇ SÜRÜSÜ GÖRMEK

Rüyada yengeç sürüsü görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanlarla yaşayacağı anlaşmazlıkların işaretçisidir. Özelikle iş hayatında çıkacak olan tartışmaların habercisidir. Rüya sahibinin bu insanlara dikkat etmesi gerektiğini gösteren uyarıcı nitelikli rüyalardan biridir.

RÜYADA YENGEÇ YUMURTASI GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada yengeç yumurtası görmek, rüya sahibinin kötü işlere bulaştığını simgeler. Kişinin yalan söylediğini, yalanlarını kapatmak için daha çok yalana başvurduğunu gösterir. Rüya sahibinin doğru işlere yönelmesi ve yalan söylemeyi ırakması gerektiğini gösteren uyarıcı rüyalardandır. 

Rüyada yengeç yumurtası görmek bazen tersine çıkabilir. Rüya sahibinin çektiği dert ve sıkıntılarınb yakın zamanda son bulacağına delalet eder. Bereketin artacağına, kişinin girdiği her işte büyük kazanç sağlayacağının işaretçisidir. 

Rüyada yengeç görmek ne anlama gelir? Rüyada yengeç beslemek, yengeç öldürmek tabirleri…

RÜYADA YAVRU YENGEÇ GÖRMEK

Rüyada yavru yengeç görmek, miras kavgalarının işaretçisidir. Rüya sahibine kalacak olan miras üzerine yapılacak olan tartışmaları simgeler. Kişinin her ne kadar istemese bile, mecburi olarak bu tartışmaların ve kavgaların içerisinde olacağını gösterir. 

RÜYADA MAVİ YENGEÇ GÖRMEK NASIL YORUMLANIR?

Rüyada mavi yengeç görmek, rüya sahibinin hayatındaki inatçı bir insan şeklinde yorumlanır. Bu insanla anlaşmak için edilecek olan feragatı temsil eder.  Haram lokma ve haram mal anlamına gelen bu rüya, kişinin farkında olarak ya da olmayarak kötü işlere bulaştığını gösterir. Rüya sahibinin özellikle iş hayatında daha dikkatli olması gerektiğini simgeler. 

RÜYADA PEMBE YENGEÇ GÖRMEK

Rüyada pembe yengeç görmek, gerçekleşecek olan hayalleri temsil eder. Rüya sahibinin en imkansız gibi görülern hayal ve isteklerinin yakın zamanda olacağını gösterir. Bu rüya oldukça hayırlı bir tabire sahiptir. Kişinin yapmaktan çekindiği ya da başarısızlık korkusu yaşadığı her işte başarı sağlayacağına delalet eder. 

Rüyada yengeç görmek ne anlama gelir? Rüyada yengeç beslemek, yengeç öldürmek tabirleri…

RÜYADA SİYAH YENGEÇ GÖRMEK

Rğyada siyah renkli yengeç görmek, rüya sahibinin zorluklarla mücadale eden, azimli ve kararlı bir insan olduğunu gösterir. Kişinin en dipten en üst yerlere kısa zamanda çıkacağına delalet eder. İş hayatında başarı kazanılacağının habercisidir.

RÜYADA ÖLÜ YENGEÇ GÖRMEK NEYİN İŞARETÇİSİDİR?

Rüyada ölü yengeç görmek, kişinin başka birine verdiği sırrının ortaya çıktığının işaretçisidir. Rüya sahibinin dostlarını iyi seçmesi ve sırlarını başkasına vermemesi gerektiğini gösteren hatırlatıcı rüyalrdan biridir. Bu sırlar yüzünden, kişinin hayatında büyük değişiklikler olacağına ve zor durumlarla baş edileceğine delalet eder. 

RÜYADA PİŞMİŞ YENGEÇ GÖRMEK

Rüyada pişmiş yengeç görmek, rüya sahibinin galip geldiği olayları ya da yendiği düşmanlarını gösterir. Özellikle iş hayatında kazaılacak olan başarıların ve yüksek kazancın habercisidir. Rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli ve kıskanç bir arkadaşını temsil eder. Kişinin kimseyle özel meselelerini konuşmaması gerektiğini gösteren uyarıcı nitelikli bir rüyadır. 

RÜYADA EVDE YENGEÇ GÖRMEK NASIL TABİR EDİLİR?

Rüyada evde yengeç görmek, aile hayatında yaşanacak olan huzursuzluklar şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi bir ebeveyn ise çocukları arasında anlaşmazlıkların doğacağına işaret eder. Rüya sahibinin çocuk olması durumunda ise bu rüya kişinin en yakın arkadaşıyla kavga edeneceğini temsil eder. 

Rüyada yengeç görmek ne anlama gelir? Rüyada yengeç beslemek, yengeç öldürmek tabirleri…

RÜYADA YENGEÇ BESLEMEK

Rüyada yengeç beslemek, rüya sahibinin çok şaşıracağı bir olay yaşayacağının işaretçisidir. Kişinin kendisini iyi eğiteceğini ve geliştireceğini temsil eder. Rüya sahibinin gelecek zamanlarda çok iyi konumlara geleceğinin habercisidir. Eğitim ve sanatsal alanlarda ilerlemeyi ve gelişmeyi ifade eder. 

RÜYADA YENGEÇ ÖLDÜRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada yengeç öldürmek, rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli birini temsil eder. Kişinin çevresindekli insanlara ve arkadaşlarına dikkat etmesi gerektiğini gösteren uyarıcı rüyalardandır. Rüyada yengeç öldüren kişinin gerçek hayatında güç kazanacağının habercisidir. Kişinin bağımsızlaşma yolunda adım atacağı şeklinde yorumlanır. 

RÜYADA YENGEÇ YEMEK

Rüyada yengeç yemek, rüya sahibinin arkasından iş çeviren, kötü ve sinsi insanların işaretçisidir. Rüya sahibinin haram lokma yediği şeklinde tabir edilir. Bu rüya kişinin olmasını istediği her şeye kavuşacağını gösterir. Küslüklerin ortadan kalkcağına ve yeni arkadaşlar edinileceğine delalet eder. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Rüyada öldüğünü görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada öldüğünü görmek ne anlama gelir?
Rüyada öldüğünü görmek, rüya sahibinin geçmişte yaptığı işlerden dolayı yaşadığı pişmanlığı gösterir. Kişinin yanlış ve kötü arkadaşlar edindiği temsil eder. Pişmanlık duymaya, vicdan azabı çekmeye ve yapılan kötü işlere tövbe etmeye delalet eder. Rüyada öldüğünü görmek birden çok tabire sahiptir. Rüyada öldüğünü görmek ne anlama gelir, tabutunu görmek, birini öldürmek tabiri nedir? İşte ölümle ilgili rüya tabirleri...
Rüyada yeşil yılan görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada yeşil yılan görmek ne anlama gelir?
Rüyada yeşil yılan görmek, düşman ve rakip anlamına gelir. Kişinin dost zannettiği insanlardan göreceği zararı ifade eder. Rüya sahibinin çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerektiğini gösteren uyarıcı rüyalardandır. Rüyada yeşil yılan görmek, yeşil yılandan kaçmak, yeşil yılanla konuşmak tabirleri ve diğer detaylar: 
Rüyada dere görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada dere görmek ne anlama gelir?
Rüyada dere görmek, rüya sahibinin kurduğu hayallerini ve gerçekleştirmek istediği amaçlarını ifade eder. Kişinin azmi sayesinde tüm hayallerinin er ya da geç gerçekleştireceği şeklinde tabir edilmiştir. Ruyada dere görmek, maddi olarak zenginleşmeye, borçları ödemeye ve sağlık sorunlarından kurtulmaya delalet eder. Rüyada dere görmek, derede yüzdüğünü görmek, derenin taştığını görmek tabirleri ve diğer detaylar yazımızda.
Sonraki Haber Yükleniyor...