Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Safiye Soyman Seda Sayan'ın isteğiyle boyun germe ameliyatı oldu

Mavi Kadın>Magazin>Safiye Soyman Seda Sayan'ın isteğiyle boyun germe ameliyatı oldu

Safiye Soyman gıdısını aldırdı. Lokal anestezi ile aldırdığı gıdı fazlalığının önceki ve sonraki halini paylaştı. Bu ameliyatı olmasını isteyen Seda Sayan da arkadaşını yalnız bırakmadı. Soyman'ın son hali çok beğenildi.

Seda Sayan ile dostlukları zaman zaman magazin gündemine yansıyan Safiye Soyman, son günlerde yakın arkadaşı gibi estetiklerini çoğalttı. Sayan'ın isteği üzerine gıdı ameliyatı olan ünlü sanatçı son haliyle sosyal medyanın gündemine oturdu.

LOLITA LIFT YAPTIRDI

Safiye Soyman'ın yaptırdığı estetik işlemin adının Lolita Lift olduğu öğrenildi. 62 yaşındaki sanatçının yaptırdığı bu işlemle çenesinin altında oluşan fazlalıklardan kurtulduğu görüldü. Lokal anestezi yöntemiyle yapılan operasyon kısa süre içinde tamamlandı. 

Safiye Soyman Seda Sayan'ın isteğiyle boyun germe ameliyatı oldu

SEDA SAYAN YALNIZ BIRAKMADI

Safiye Soyman, kendisinin isteği üzerine olduğu gıdı aldırma ameliyatı sırasında Seda Sayan'ın sürprizi ile şaşırdı. Yakın arkadaş oldukları bilinen ikiliden Seda Sayan, Soyman'a operasyon anında destek verdi. Soyman, o anları sosyal medya hesabından paylaşırken; "Birkaç gün önce boyun germe ameliyatı oldum. Gerçekten çok güzel oldu. Acısız sızısız lokal anestezi ile muhteşem oldu çok gıdıklıydım ben. Eline sağlık iki buçuk saat sürdü. Bu arada Seda Sayan kankam baskın yaptı. Merak etti o da çok beğendi. Ben de biliyorsunuz ego sıfır özgüven tavan ne yapsam yayınlarım" sözlerine yer verdi.

Safiye Soyman Seda Sayan'ın isteğiyle boyun germe ameliyatı oldu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...