Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sağlık problemleri yaşayan Filiz Akın paylaştı: "Endişeli bir bekleyiş içindeydik"

Mavi Kadın>Magazin>Sağlık problemleri yaşayan Filiz Akın paylaştı: "Endişeli bir bekleyiş içindeydik"

Yeşilçam'ın "Dört Yapraklı Yoncası"ndan biri olan ve bir süredir sağlık sıkıntıları yaşayan Filiz Akın, son durumuyla ilgili bir açıklama yaptı. Akın paylaşımında seçimlere de dokundurdu.

Sağlık problemleri yaşayan Filiz Akın paylaştı: "Endişeli bir bekleyiş içindeydik"

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Filiz Akın, kulağının üst kısmındaki kanserli dokunun yanı sıra ses tellerindeki sorunlar için de ameliyat olmuştu ve Akın, son sağlık durumunu sevenleriyle paylaştı.

FİLİZ AKIN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Yeşilçam'ın Dört Yapraklı Yoncası olarak bilinen Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit ve rahmetli sanatçı Fatma Girik'le birlikte olan Filiz Akın, uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Geçen hafta tedavi için aldığı serumdan kaynaklanan ilaç nedeniyle günün sekiz saatinin hastanede geçtiğini ifade etti. Akın, son sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Filiz Akın, 2002'de burun ve ağız arkası kanserine yakalandı ve tedaviler sayesinde hastalığı yenmeyi başarmıştı. Ünlü oyuncu, 2022 ve 2023'te ise sol kulağının üst kısmındaki kanserli dokunun yanı sıra ses tellerinde yaşadığı sorunlar sebebiyle ardı ardına ameliyatlar geçirmişti.

ŞİDDETLİ ÖKSÜRÜK VE ATEŞ ŞİKAYETİYLE HASTANEYE KALDIRILDI

Geçtiğimiz kasım ayında rahatsızlanarak hastaneye götürülen 81 yaşındaki sanatçı, sosyal medyada paylaştığı gönderide şu sözleri dile getirmişti:

10 Kasım’da şiddetli öksürük, ateş yükselmesi, koronavirüs benzeri şikâyetlerle hastanede o gece yatmak zorunda kaldım. Ertesi gün tedaviye harfiyen evde devam etme şartıyla çıktık. İnşallah yapılacak kontrollerde ‘İyileşme yolundasınız’ derler.

"ENDİŞELİ BEKLEYİŞ İÇİNDEYDİK"

Akın gönderisine şu şekilde devam etti, "Öyle de oldu. Biraz daha ilaç alacağım ama daha iyiye gidiyor. Hiç endişe edecek bir durum yok. Tüm iyilik dilekleriniz ve ilginize çok teşekkür ederim, bana moral oldunuz" mesajını yazmıştı.

Güzel havayı değerlendirerek evinin bahçesinde çekilen videoyu sosyal medya hesabından paylaşan tanınmış isim, sağlık durumuyla ilgili sevenlerini bilgilendirdi. Neşesinin yerinde olduğu gözlemlenen Filiz Akın; "Daha ilaç almam gereken çok gün var, olsun! Kaç gündür MR neticeleri için endişeli bir bekleyiş içindeydik. Hem onda şüpheli bir durum çıkmadı, şükür. Hem de bahar sevinci ne güzelmiş?" şeklinde bir açıklama yaptı.

Sağlık problemleri yaşayan Filiz Akın paylaştı:

 

 

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...