Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sağlıkta, kariyerde ve ilişkilerde aydınlanma günü olabilir: 25 Mart Pazartesi günlük burç yorumları!

Mavi Kadın>Burç yorumları>Sağlıkta, kariyerde ve ilişkilerde aydınlanma günü olabilir: 25 Mart Pazartesi günlük burç yorumları!

Günlük burç yorumları 25 Mart Pazartesi yorumları ile karşınızda. Boğaları fazlasıyla hareketli bir gün beklerken, Teraziler için ise yine rutin bir gün. Fakat Aslan ve Akrepler için durum öyle basit değil! İşte 25 Mart Pazartesi günlük burç yorumları ile güne başlarken bilmeniz gerekenler...

Sağlıkta, kariyerde ve ilişkilerde aydınlanma günü olabilir: 25 Mart Pazartesi günlük burç yorumları!

25 Mart günlük burç yorumları yeni gelişmelerin haberdarcısı! Aşk, iş, para, kariyer ve sağlık... Gökyüzünün dengesi bugün hangi burçları mutlu edecek? İşte 25 Mart Pazartesi günlük burç yorumları...

25 MART PAZARTESİ KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koçlar, bugün eğitim hayatınızla ilgili önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bir süredir üzerinde çalıştığınız projeleriniz fark edilecek gibi duruyor. Eğer bu konuda sizden bir yatırım ya da sermaye istenirse harekete geçmek için acele etmeyin. Projelerinize yatırım yapmak isteyecek bazı sermayeciler de çıkabilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin ve en kısa sürede psikolojik olarak rahatlayabileceğiniz bir aktiviteye katılın.

25 MART PAZARTESİ BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğalar, bugünü partnerinizin problemleri ile uğraşarak geçirebilirsiniz. Güven verdiğiniz kişilerin sizden beklentileri doğrultusunda sürekli verici olmaya çalışıyorsunuz. Bugün bu durum biraz değişebilir. Bir süredir çalışmalarınızda iyi yol kat ettiniz. Bunun karşılığında artık kimseye verici olmamalı biraz da almayı beklemelisiniz. Sağlık sorunları gözükmüyor. Ancak yine de kontrollerinizi aksatmamanızda yarar var.

25 MART PAZARTESİ İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler, günün enerjisi uyandığınız andan itibaren kendini hissettirecek. Bugün enerjik ve canlı yapınızla çevrenizdekilere de neşe saçacaksınız. Beklediğiniz güzel bir haberi nihayet alabilirsiniz. Okul ve iş hayatını dengeleyici tutmaya çalışmanız sizi psikolojik olarak biraz zorlasada bugün ne kadar doğru bir yol izlediğinizi görebilirsiniz. Aile üyeleri ile vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Belki bir piknik ya da akşam yemeği organizasyonu sağlayabilirsiniz.

Sağlıkta, kariyerde ve ilişkilerde aydınlanma günü olabilir: 25 Mart Pazartesi günlük burç yorumları!

25 MART PAZARTESİ YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeçler, bugün özel hayatınızda bazı yıkıcı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Partnerinizin size karşı bir güvensizliği yok gibi gözüküyor ancak siz ona pek güveniyor gibi değilsiniz. Bu konuda çok fazla emin olmamakla birlikte biraz uzak kalarak dışarıdan gözlemlerinizi yapmalı ve tereddütlerinizi sonuca ulaştırmalısınız. Yoksa bu konuyu çok fazla düşünmekten hasta olabilirsiniz. 

25 MART PAZARTESİ ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslanlar, yeni bir iş mi yoksa yeni bir aşk mı bilemiyoruz ama bugün oldukça şanslısınız. Şansınız açık olunca kendinize oldukça güveniyor iyi bir gün geçirecek gibi duruyorsunuz. Sağlığınızda yerinde. Bugünün enerjisini biriktirdiğiniz işlere vermeli ve bir süre ortadan kaybolmayı denemelisiniz. Yoksa biriken işleri yetiştiremeyecek ve enerjinizi geldiği gibi geri gönderebilirsiniz. Gözler üstünüzde. Dikkatli olun!

25 MART PAZARTESİ BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başaklar, iyi niyetiniz her ne kadar olumlu geri dönüşler getirsede, bugün bazı kötü niyetli kişiler bunu suistimal etmeye çalışıyor olabilir. Kendinize olan güveniniz ayrı, başkalarına olan güveniniz ap ayrı! Herkesi kendiniz gibi bilmemeli ve öneminizi her zaman almalısınız. Yakın arkadaş çevrenizden gelecek sohbet muhabbet tekliflerini hemen geri çevirmeyin. Belki bu akşam güzel bir iftar yemeğinde sevdiklerinizle buluşabilirsiniz. 

25 MART PAZARTESİ TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Teraziler, sizin sorununuz ne yazık ki plansızlık! Tertipli ve organize olmadığınız sürece işleriniz istediğiniz gibi gitmeyecek. Bugün eşinizden ya da anne babanızdan bu konuyla ilgili yapıcı eleştiriler alabilirsiniz. Bunları olumsuz ve yıkıcı olarak algılamayın. Sizi seven insanların sizi uyarması aslında güzel bir şey. Bunları yapıcı olarak kabul edin ve kendinizi geliştirmeye, değiştirmeye odaklayın.

25 MART PAZARTESİ AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrepler, çalışmalarınızı ya da çalıştığınız kişileri bugün yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Ortaklı işlerinizde bazı hayal kırıklıkları görülebilir. Kariyer planlaması yaparken aceleye getirdiğiniz bazı işler bugün önünüze engel olarak çıkabilir. Eğer kendinizi hazır hissederseniz bunları düzeltmeye bir an önce başlayın. Romantik anlamda partnerinizle geçireceğiniz anlar size motivasyon sağlayabilir.

25 MART PAZARTESİ YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yaylar, bugün sportif aktivitelerde aktif olabilirsiniz. Ailevi konularda nihayete erdiremediğiniz konularda sonuç odaklı yaklaşabilirsiniz. Beklediğiniz güzel bir haberi henüz alamayabilirsiniz ama bazı kaynaklardan olumlu geri dönüşler gelebilir. Kendinize odaklı geçireceğiniz bugün lütfen işlerinizi de ihmal etmeyin ve maddi durumunuzu riske atacak harcamalardan kaçının!

Sağlıkta, kariyerde ve ilişkilerde aydınlanma günü olabilir: 25 Mart Pazartesi günlük burç yorumları!

25 MART PAZARTESİ OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlaklar, bazen vazgeçmek güzeldir. Bir süredir peşinde koştuğunuz iş veya kişiler sizi fazlasıyla yormaya, enerjinizi çekmeye başladı. Aslında bu durumun sizde farkına varacaksınız ama gerçekleri kabul etmek çok kolay olmayacak. Psikolojik olarak kendinizi zayıf hissettiğiniz anlarda yakınlarınızdan yardım istemelisiniz. Özellikle bugün ağır bir enerjiye sahip olabilirsiniz. Bunun için bol bol nefes egzersizleri öneriyoruz!

25 MART PAZARTESİ KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kovalar, bugün gündeminizde para söz konusu! Zamanında borç verdiğiniz bir arkadaşınızdan bununla ilgili olumsuz bir geri dönüş alabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız! Kendisi bu borcu size kısa süre içerisinde geri ödeyemeyebilir gibi gözüküyor. Peki neler yapabilirsiniz? Şimdi her şeyi bir kenara bırakıp bu konuyu düşünmeli ve kendinizi zor günler için kurtarıcı planlara hazırlamalısınız. 

25 MART PAZARTESİ BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balıklar, günün romantik enerjisi ile yine kendinizi olmayacak hayaller peşinde koşarken bulabilirsiniz. Bugün dikkatiniz dağılmaya fazlasıyla müsait. Kendinizi toparlamalısınız. Duygusal anlamda zayıfsınız ve çevrenizdeki bazı kişiler bunu kullanmaya çalışıyor. Bugün iyi ile kötüyü ayırabilecek durumda olursanız ve kendinizi toparlarsanız bu kişilerin kimler olduğunu fark edebilirsiniz. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezgin
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...