Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Şahane Hayatım'ın Şebnem'i Hilal Altınbilek'e sürpriz kutlama!

Mavikadin>Magazin>Şahane Hayatım'ın Şebnem'i Hilal Altınbilek'e sürpriz kutlama!

Şahane Hayatım dizisinde Şebnem karakteriyle ekranlara gelen oldukça başarılı olan Hilal Altınbilek için sette doğum günü kutlaması yapıldı.

Şahane Hayatım'ın Şebnem'i Hilal Altınbilek'e sürpriz kutlama!

Şahane Hayatım dizisinin ana karakterlerinden biri olan Hilal Altınbilek, yeni yaşını sette arkadaşlarının hazırladığı sürprizle karşıladı. Hayatının büyük bir kısmını sette geçiren Altınbilek'e, Şahane Hayatım dizisindeki meslektaşları tarafından bir doğum günü partisi düzenlendi.

HİLAL ALTINBİLEK'E SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ 

33 yaşına giren Hilal Altınbilek, dizide; Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk ve Gökçe Eyüboğlu gibi oyuncularla birlikte rol alıyor. Snob Magazin'de yer alan habere göre; dün yapılan çekimler sırasında ansızın sahneye gelen pasta karşısında şaşıran Hilal Altınbilek, herkese teşekkür ederek pastasını kesti.

Şahane Hayatım'ın Şebnem'i Hilal Altınbilek'e sürpriz kutlama!

HİLAL ALTINBİLEK KİMDİR?

Hilal Altınbilek, 11 Şubat 1991 tarihinde İzmir'de Kosova kökenli bir ailenin çocuğu olarak doğdu. Annesi Yugoslavya göçmenidir. İlkokul yıllarından itibaren tiyatroya ilgi duymaya başladı. Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde eğitim alırken oyunculukla ilgilenmeye başladı. Bir güzellik yarışmasında ilk 5'e girdi ve model olarak kariyerine başladı. 2009-2010 yılları arasında İstanbul'daki Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Çağdaş Drama Topluluğu ve Ali Haydar Elçığ'dan oyunculuk dersleri aldı. Oyunculuk kariyerine 2011 yılında FOX'ta yayımlanan Derin Sular dizisiyle başladı. 2013 yılında başlayıp 2016 yılında sona eren Karagül dizisinde Özlem karakterini oynadı. 2016 yılında Hayatımın Aşkı dizisinde "Nil" karakterini oynadı. Ardından, 2018-2022 yılları arasında ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde "Züleyha Yaman" karakterinde rol aldı. Aynı yıl Çağan Irmak'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Çocuklar Sana Emanet adlı dram-gerilim filmde Engin Akyürek ile başrolde yer aldı. Şu anda ise FOX'ta yayınlanan Şahane Hayatım dizisinde "Şebnem" karakterinde ekranlara gelmektedir.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...